Reklam

EKMEKSİZLER BEKLEYİN, BİZ SİZE PASTA GÖNDERECEĞİZ!..

MHP Milletvekili Mehmet Taytak, partisinin askıda ekmek kampanyasına gösterilen tepkilere sert tepki gösterdi.

EKMEKSİZLER BEKLEYİN, BİZ SİZE PASTA GÖNDERECEĞİZ!..
24 Ekim 2020 - 12:23 - Güncelleme: 25 Ekim 2020 - 18:01
MHP Milletvekili Mehmet Taytak, partisinin askıda ekmek kampanyasına gösterilen tepkilere sert tepki gösterdi.Taytak, paylaşımlaında şunları yazdı:"Ekmek nimettir, paylaşmanın, bölüşmenin adıdır, dayanışmadır, birlikteliktir, geleneklerimizin en önemli parçası ekmeği bölüşmektir.

Bu geleneği sürdüren Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendinin "Askıda Ekmek" kampanyası, ekmeğin anlamını bilmeyen ekmeksizleri rahatsız etti, EKMEKSİZLER bekleyin, biz size pasta göndereceğiz."YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Abdurrahman GÜRAY
  5 ay önce
  Bu memlekette pastanın ne olduğunu bilmeyen çocuklar var Mehmet Bey. Size zahmet bana da 3 kişilik pasta gönderir misiniz? Acemoğlu Hüseyin'in oğlu Abdurrahman ben.
 • Selçuk Altıntuğ
  5 ay önce
  Milletin seçtiği bir vekile yakışmayacak bir üslup.Siz bu sözleri kendinize yakıştırıyorsanız , diyecek başka bir söz kalmamıştır. Fikrinizi söyleyebilirsiniz ama adabıyla söz söylemek kaydıyla.
 • Afyonlu
  5 ay önce
  Sayın vekilim ben bu uygulamaya baştan beri karşıyım. Şöyleki yaz kış çoluk çocuk Afyonun merkezi yerinde bekliyorlar. Gelecek hayırseveri bekliyorlar.Bu yardımı devlet olarak kişi başı ekmek yardımı yapsa. Bu uygulamaya vatandaşda katkı yapsa.
 • mustafa
  5 ay önce
  askıda ekmek insanları rencide eden bir davranıştır madem yardım yapacaksın hilal kart dağıt hesaplarına para yatır.
 • okuyucunuz
  5 ay önce
  sen senin gibilerden milletvekili olursa ekmek askıdan kalkmaz hani atalarımız derler ya bi dilim ekmeğe muhtaç olmak sayenizde bi dilim ekmeğe muhtaç hale getirdiniz utanmadan sıkılmadan bir de kendinizi haklı gösteriyorsunuz yazıklar olsun