Reklamı Geç
Reklamı Geç
Reklam

DÜNYACA ÜNLÜ "ZARA" FİRMASININ FABRİKASI İÇİN İMZALAR ATILDI

DÜNYACA ÜNLÜ "ZARA" FİRMASININ FABRİKASI İÇİN İMZALAR ATILDI

DÜNYACA ÜNLÜ
26 Mart 2019 - 11:06 - Güncelleme: 27 Mart 2019 - 15:41

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl tarafından verilerek yerine getirilen sözlere bir yenisi daha eklendi.

Yaklaşık bir ay önce görüşmelere başlanan ve Başkan Mustafa Çöl tarafından sözü verilen dev istihdam projesi kapsamında açılacak olan dünyaca ünlü “Zara” firmasının imzaları Belediye makam odasında atılarak resmen hayata geçmiş oldu.

Bine yakın kişinin çalışmaya başlayacağı proje kapsamında yeri Sandıklı Belediyesi tarafından gösterilecek ve ilçemizden alınacak çalışanlarıyla istihdam kaynağı olacak fabrika, çok kısa bir süre içersinde hizmet vermeye başlayacak.

Başkan Mustafa Çöl konu ile olarak yaptığı açıklamada; “Söz verdiğimiz gibi Tekstil Fabrikamızın imzalarını attık. Güzel Sandıklımıza Hayırlı Olsun. Bölgenin en büyük istihdam projesi ile artık hiç bir kardeşimiz işsiz kalmayacak. Dünya Markası artık Sandıklımızda.” İfadelerine yer verdi.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • NEVZAT KAYNAK
  1 yıl önce
  Zara firması Türkiyede fabrika kurmaz.Tedarikçilere fason üretim yaptırır.Bu haber muhtemelen asparagas bir haberdir.Fabrika nereye kurulacak?Kuran kişinin veya firmanın adı nedir?Sallamış da sallamışlar.Seçimden sonra gündeme bile gelmez.
 • afyon
  1 yıl önce
  valla helal olsun afyon merkez böyle çalışmadı
 • Mehmet Yas
  1 yıl önce
  İşte böyle projeler yada hareketler lazım parklarla bahçelerle insanın karnı doymuyor tamam onlarda lazım ama en önemli konu işsizlik Helal olsun başkana...
Reklamı Geç
Reklamı Geç