Reklam

DR. MAHMUT KOÇAK'IN 3. KURULUŞ YILI MESAJI

Dr. Mahmut Koçak, İYİ Parti'nin 3. kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

DR. MAHMUT KOÇAK'IN 3. KURULUŞ YILI MESAJI
25 Ekim 2020 - 13:13 - Güncelleme: 25 Ekim 2020 - 14:04
Dr. Mahmut Koçak, İYİ Parti'nin 3. kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.Koçak, mesajında "Mensubu olduğum İYİ Parti'mizin 3. kuruluş yıldönümü vesilesiyle başta Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener ve tüm İYİ Parti kadrolarını kutlar, devletimize ve milletimize hizmet yolunda başarılarının artarak devamını dilerim." dedi.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Süleyman
  5 ay önce
  Megri meğri diyenlere lahmacun ısmarlayanlara verin oyunuzu Terörist başı öcalanı TRT de misafir edenlere verin oylarınızı Yazık nasıl bir kafa yaşıyorsunuz
 • vatandaş
  5 ay önce
  Mahmut bey her zaman doğrunun yanındadır. Siyasi tercihlerini bilmem .Ankarada Zor zamanlarınızda na akpli vekiinizi ne ülkücü vekili görürsünüz nede chpliyi.Karanlık hastane köşelerinde uzanan el Koçağin elidir sizin hangi fikirden veya partiden olduğunuz onun umurunda değildir.Allah razi olsun kendisinden.
 • yakup
  5 ay önce
  mahmut bey, çalışkan ve başarılı bir insansın Türkiye ye daha çok hizmetler yapabilecek kapasitede bir insansın. Lakin proje partilerde ismine yazık ediyorsun. Proje değil dersen sisiyi,esadı ve tüm düşmanları her daim destekleyen her daim ermenici olanlarla her gün terör destekcilerinin yanında olanlarla yukarıda sözü geçen parti bir olmadımı. bir tek oyum var bu partiye vermemem. özgürlüğümü, demokrasiyi, adaleti, Türklüğümü biliyorsam vermem.
 • Ahmet
  5 ay önce
  Feto cü deniliyor istanbul il başkanına bunlar açıklamadan birde hdp ile kahvaltı yapan biri nasıl ülkücü olabilir bunları anlatmadan neyi kutluyorlar