Reklam

DÖĞER PATLADI: VAKA SAYISI 54'E YÜKSELDİ

Corona virüs salgını Döğer’de etkisini her geçen dakika artırıyor.

DÖĞER PATLADI: VAKA SAYISI 54'E YÜKSELDİ
10 Haziran 2020 - 16:07 - Güncelleme: 11 Haziran 2020 - 00:44
Coronavirüs salgını İhsaniye Döğer’de etkisini her geçen dakika artırıyor.İhsaniye ilçesi Döğer Belediyesi, kasabadaki vaka sayısının 54 olduğunu duyurarak, vatandaşlara tedbirli olmalarını istedi...
Döğer Belediyesi konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: 

""Daha iyi tedbir her zaman daha iyi sonuçtur. Tedbiri elden bırakmaz kurallara harfiyen uymaya devam edersek inşallah tez zamanda bu görünmez düşmandan kurtulacağız. Allah hepimizin yardımcısı olsun. 

Hastalarımıza Allah'tan acil şifalar diliyoruz, onlar için lütfen dualarımızı esirgemeyelim.

Not olarak, herhangi bir semptonu olmayan kişiler test yaptırmaya gitmesin, çünkü test yapılan yerlerde virüs yoğunluğundan da kapma ihtimaliniz var. Lütfen dikkat edelim, boğaz ağrılarınız psikolojik olabilir.""

YORUMLAR

 • 33 Yorum
 • Mehmet
  8 ay önce
  Belediye başkanı başkalarının ismiyle buraya yazıp ahlak edep dersi vermeye utanmıyorsun.döğer köyümüzün yüz karası önde gidenisin.. Kendin hariç herkesi suçlamışsın.. Sen MHP li bile deyilsin duysun çümle alem.Chplilerle ve ipsizlerle sabah akşam kolkola olmaktan benliğini yitirdin. Politikacısın zerre güvenilmez hırslı koltuk budalasısın.. Gelir gelmez 15 yıl oturmak için çabalıyorsun.yarına garantinmi var? ve hangi yüzle döğerli senin maske altındaki gercek yüzünü kimliğini gördü yakında yandaşların şakşakcılarında görecek.. Döğere ve bana ithamlarını sana iade ediyorum..
 • Harun Bildik
  8 ay önce
  Belediye Başkanı virüs çıktığından bu güne kadar yapmadığı kalmadı bütün sokakları, tuvaletleri, parkları, camileri, cemaat evlerini, okulları, kahveleri, marketleri, bakkalları, kasapları, resmi daireleri, pazaryerlerini, hatta talep eden vatandaşların evlerini ve esnaf dükkanlarını vb. yerleri defalarca dezenfekte ettirdiğini, benim kadar sizde biliyorsunuz ama hazımsızlığınızdan kuduruyorsunuz. Adam tüm köylünün ateşini ölçtürdü başka kim yaptı bunu buna bile laf ettiniz ayıp bunlar.. Yorum yaparken cahilliğinizi bari belli etmeyin başkan fazlası ile önlem aldı siz kendinize bakın kurallara uyun. Yalancı ahmet ile Mehmet rumuzlu kişiliksizler. Adam daha napsın. Hiö kendinizi yormayın siz en az 15 yıl daha hazımsızlık yapacaksınız cumhurbaşkanımızın dediği gibi ağır ağır hazmettire hazmettire kabulleneceksiniz.
 • Harun Bildik
  8 ay önce
  Öncelikle sayfanın başlığı ile ilgilenmiyorum. Ama sahte rumuzla ve kendini sağlıkçı olarak tanıtan yalancı Ahmet ile yine sahte rumuzla yazan Mehmet isimli yalancı kişiler önce delikanlı olun adam olun gerçek kimliğinizi açıklayı. Ben sizin kim olduğunuzu biliyorum. Be cahil adamlar karantinaya belediye başkanı değil Hıfzıssıhha Kurulu karar verir. Sizin belediye başkanı ile alıp veremediğiniz nedir hazmedeceksiniz. Bu durumda bile siyaset yapıyorsunuz ya sizi Allah bildiği gibi yapsın. Kurallara uymayanlar sizler değilmisiniz toplu teravih namazı kılanlar, yasak olduğu halde odalarda kır, çiftlik evlerinde toplu olarak sabaha kadar kalabalık şekilde dedikodu yapan sizler değilmisiniz. Bayramda kalabalık şekilde bayramlaşmaya giden ve bunu marifet gibi anlatan kalabalık aileyiz diye fecebooka koyan, kalabalık şekilde asker uğurlamaya giden. 65 yaş üstü babalarınıza cami yasak olduğu halde camiye cumaya gönderen ve yasak diyenleri kafir ilan eden siz değilmisiniz.
 • Emin Bilim
  8 ay önce
  namazı kıldığınız, evlerde, odalarda sabaha kadar birlikte oturup hükümet kurduğunuz, 65 yaş üstü babalarımızın ve 20 yaş altı çocuklarınızı hiç uyarmadığınız, babalarınızın imam yasak gelmeyin dediği halde camiye gönderdiğinizi neden yazmıyorsunuz. 6- Özellikle bayramda kalabalık bir şekilde bayramlaşmaya gittiğinizi oradan Bayramın her günü belediye hoparlörinden günde en az bayram ve öncesi 5 defa uyarılar yapıldığı halde bia müslümanız bize bir şey olmaz diyerek pikniğe gittipinizi niye yazmıyorsunuz. 7- Asker uğurlamalarına gidilmeyecek dendiği halde gidip askerlerle sarmaş dolaş olduğunuzu niye yazmıyorsunuz. Ondan sonra belediyeye yüklen ey yalancı Ahmet ve Mehmet rumuzlu şahsiyetler sizin kim olduğunuzu gayet iyi biliyorum. Delikanlı isen ben biliyorum kimliğini açıkla. Bu kadar terbiyesizlik ve hazımsızlık yapma zoruna gidiyorsa maden suyu iç. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi bu başkanı hazmettire hazmettire hem en az 15 yıl kabulleneceksiniz. Adam ılyn.
 • Emin Bilim
  8 ay önce
  Öncelikle şu Ahmet ile Mehmet sahte ismiyle yazan kişiliksizler delikanlı iseniz gerçek ad, soyadınızı yazın. Böyle bir konuda bile siyaset yapıp hazımsızlık yapıyonuz ya siz adam değilsiniz. 1-Bu işin Belediye ile alakası yok sağlık teşkilatı karantinaya aldı da başkan mı engelledi. 2- Adam sokakları, camileri, cemaat evlerini, okulkarı, resmi daireleri, tuvaletleri, kahveleri, lokantaları, furınları, bakkal ve marketleri ve hatta talep eden vatandaşların evlerini ve buna benzer yerleri kaçar defa dezenfekte ettiğini benim kadar sizde biliyorsunuz. Bu kadar hazımsızlık fazla. 3- Adamın maske dağıttığını ve en önce sizin aldığınızı ve her pazar pazar yerinde maske dağıttığını, vatandaşların ateşini ölçtüğünü, yine bizim kadar sizde biliyorsunuz. 4- Hiç kimse demeden kendisi Sağlık Müdürlüğünden yardım alarak bütün köyün ateşini ölçtürdüğünü bildiğiniz halde sizin yaptığınız terbiyesizlik. 5- Bütün yasaklar varken başta siz ve ailenizin kurallara uymadıkları, ramazanda toplu teravih,
 • Ahmet
  8 ay önce
  Sayın başkan 85 yaşında akli meleklerini yitirmiş bir kişinin ad ve soyadıyla ve Harun ismiyle buraya yazı gönderip bizi sahtekarlıklabitham etme. Döğerde madem bunlar oluyordu niye engellemedin diye sormazlarmı. Döğer in adını cıkartıyorsunuz diyen başkan ekran ekran gezip her şeyi ifşa etmiyormu. Saldırgansınız, tahamülsüzsünüz, makam ve mevki düşkünü zavallısınız. İnsanlara çamur atmayı fitne ve iftira atmayı çok iyi yapıyorsunuz.döğer sizi o makama iş yapasın diye oturttu gelir gelmez son model araba alıp yeni ultra lüks makam odası yaptırsın diye değil.bu kordona döneminde kötü yönetildi.namaz kılan insanları hedef gösterdi onların günahı boynuna. Fazla söze gerek yok değmez
 • Ahmet
  8 ay önce
  Döğerliler bu yazıya alınmış bir çoguda efelenmiş.. Buradan soruyorum bu haberin kaynağı DÖĞER Belediyesi sitesi.. Vaka dogrumu doğru.. Siz önce kendi belediyenize efelenin.. 54 sayısından kat be kat daha fazla covitli hasta var.. Ben sağlıkcıyım biliyorum.. Siz önlem almayan başkanınız hesap sorun.. Afyon haber gördüğünü yazmış bu hakaretler nede ek..
 • Demirel Erdem
  8 ay önce
  Kendini saglikci tanitan sahis bu rakamlar resmi rakamlar. Sen bunlara yalan diyorsan her gun saglik bakaninin ozenle paylastigi rakamlari da yalanliyorsun demektir. Calistigin kuruma ihanet ediyorsun sen. Bu nasil bir densizliktir. Ayrica saglikci falanda degilsin. İnsanlara fitne sokan aymazin birisin. Belediye baskani sucluysa Turkiyede hastalik olan butun yerlerin baskanlari kaymakamlari valileri hatta bakanlarimiz cumhurbaskanimiz suclu hepsinden hesapmi soracagiz. Ayrica boyle bir baslik atan yayinlayan ve hala duzeltme yapmayan bu sozum ona haber sitesini ve onun saksakcilarini kiniyorum. Asil siz patladiniz.
 • serhat
  8 ay önce
  Yalancıyı öpmüyorlar bu da ayrı bir avantaj tabi ki, 54 sayısından kat be kat var diyorsun buda yalan. 54'ten sonra ki çıkan pozitif vakalar aile içinde çıkıyor artık yeni ailelerde çok çıkmıyor bir nevi azalıma girdi. Ya test sayısını diyorsun ya da karantina. Sağlıkcıysan da hastaneleri temiz tutun gelen hastalara özenle müdahele edin.
 • cemallettin
  8 ay önce
  millet haberin içeriğini değil, başlığını eleştiriyor. sağlıkçı olmuşsun ama şu an milletin sıkıntılı sürecinde onların psikolojisini anlamak yerine hâlâ siyaset peşindesin. Akbabalık yapmayı bırakın ve Sağlıkçıysan milletin derdine derman olmaya çalışın.
 • Murat Demirel
  8 ay önce
  Çok söze gerek yok. Habercilik anlayışınızı kınıyorum.
 • Resül GÜLER
  8 ay önce
  Haber yaparken kullanılan her bir ifadeyi dikkatle ve özenle seçmek gerektiğini düşünüyorum. Haber içeriğinde geçen çirkin üslubu bir an önce düzeltmenizi istiyorum.
 • İsmail asga
  8 ay önce
  Başlık atılırken ve haber yapılırken acıyı tatlı söylemek her zaman ilkedir ve insanları paniğe sevk etmemek bir görevdir. Köre ne haber kör demek gibi. Elbette döğerde bir sorun var. Ama burdaki insanların yeni adıyla pisikolojisinide düşünmek lazım. Başlıktaki üslup bozuk. Böyle zamanda birlik önemli bir geçmiş olsun mesajı vesaire. Neyse derdi olmayan neylersin.
 • Dögerli
  8 ay önce
  Başlığa bak diyecem ama yerel sonuçta amatörce siyaset yapmaya çalışıyorlar. Canım Türkiye' m, vakaları azaltarak sayıları az tutarak başarı elde etti çok şükür, attıkları başlığa bak. Görüyoruz ki; virüs ilk çıktığında ölü sayısı daha fazla, devlet yalan söylüyor diyen provakatörlerle aynı saftasınız.
 • saglik
  8 ay önce
  Siz evde durmayı beceremeyip vakaları katlayın, sağlık çalışanlarına iş çıkarın, kul hakkına girin böyle sonra alınganlık yapın. oturun evinizde korunmayı beceremiyorsanız karantina şartlarına uymak zorundasınız.
 • Mustafa
  8 ay önce
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1400962956771126&id=535829343549898
 • Muzaffer Özlü
  8 ay önce
  54 vaka 'patlama' diye tanımlanır; az mı buluyorsunuz? Daha mı çok bekliyordunuz? Haber doğru olduğuna göre darılmayın, itirazların hepsi yanlıştır.
 • Alperen Aydın
  8 ay önce
  Doğru bir haber yapmışsın tebrik edrim fakt haber başlığında kullandığınız üslup biz döğerlileri üzdü biraz daha empati yaparak bu işleri yaparsanız seviniriz...
 • Murat selim
  8 ay önce
  Ya sizin haber anlayışınıza koyayım ulen insanları galayena getirmeye çalışıyorsunuz bunu yapınca elinize ne geçecek bı söylesene
 • Mehmet
  8 ay önce
  Afyon haber çok ayıp ettiniz muhterem zaatı cşahanelerini zor durumda bırakacak bir haber yapılırmı. İnsan yazmadan önce sorar müsadelerini alır.. Daha bir hafta önce kanal 3 sabah programında arkadaşın bir şeyi yok dedikodu çıkartıyorlar köyümüzde vaka yok demiyormuydu.. Şimdi karışmayı çizdiniz ayıp ettiniz ayıp
 • Abdullah Ay
  8 ay önce
  Sizde kına yakın böyle başlık olmaz burada kasıt olduğunu düşünüyorum
 • Karakaya
  8 ay önce
  Kına yakarsınız sizde.. çok sevindirici bi habermiş gibi manşet atıyorsunuz.. sanki yunanı devirmiş gibi... esefle kınıyorum afyon haber.......
 • Arif Sargın
  8 ay önce
  habere ve başlığına kızılacak bir durum yok. size mi soracak nasıl başlık atacağını? 5000 nüfuslu bir yerde 54 vaka... resmen döğerde koronavirüs olayı patlamış. bu sitenin suçu mu?.. biraz da kendinizde arayın suçu. Allah yardımcınız olsun, sayın döğer halkı lütfen dikkatli olunuz ve işi ciddiye alınız.
 • Ramazan uylaş
  8 ay önce
  Döger nerenizde patladı acaba ? Bu nasıl bi başlıktır ? Terbiyesizliginde bi boyutu vardir siz bu işte boyut atlamışsınız
 • 8 ay önce
  Haber yapmasını bilmiyorsun habercilik böyle olmaz malasef şiddetle kınıyoruz israfa
 • afyon03
  8 ay önce
  Editöre niye kızılıyor bende onu anlamadım.Bir kasabada vaka 54 ise buna ne denir.Tabiki patlamış münferid 3-5 kişi ile sınırlı değilki.Habecileri tebrik ederim.
 • M.ali
  8 ay önce
  Yazar mısın nesin . Adam gibi haber yap. Döğerlileri galyana getirme. Döğer kasabası afyonun gururudur. Özür bekliyoruz
 • Hakan
  8 ay önce
  Bu nasıl bir üslup! Bu nasıl bir haber başlığı! Sizin habercilik anlayışınız bu mu? Kendinizi ve başlığınızı sorgularsınız umarım...
 • Kasım
  8 ay önce
  Afyon haber dogerde patladıysa afyon merkez ne olacak dün merkez 11 pozitif vaka vardı belde ve ilçeleri saymıyorum haber yaparken tarafsız ilkeli haber yap seni burdan kiniyorum
 • Ahmet Yusufoğlu
  8 ay önce
  Bu nasıl bir üslup, böyle gazete dili olmaz, kimse istemez hastalığı kapamayı. Başlığınızi gözden geçirin.
 • Kadriye
  8 ay önce
  Başlıgınız rezalet
 • Fahri
  8 ay önce
  NASIL BİR HABER BAŞLIĞIRDIR BU... Dünyayı saran virüs salgını haberini “DÖĞER PATLADI..“ diyerek haber yapmak savaşmı çıktı,terör eylemimi oldu bence daha doğru düzgün Afyonkarahisar ımıza yakışan başlık atılabilirdi
 • Erdoğan yağdıran
  8 ay önce
  Bu kadar ahlaksız bir yayın anlayışı görmedim Döğer Afyonun beldesi değilmi bu virüs sadece döğerdemi var sizi şiddetle kınıyorum