Reklam

DİNAR'DA ARAÇ FARESİ GÜVENLİK KAMERASINA TAKILDI

Afyonkarahisar Dinar İlçesinde gece saatlerinde dolaşan araç faresi araçların kapılarını  açmak için zorlarken güvenlik kameralarına yakalandı.

DİNAR'DA ARAÇ FARESİ GÜVENLİK KAMERASINA TAKILDI
24 Ekim 2020 - 11:32
Afyonkarahisar Dinar İlçesinde gece saatlerinde dolaşan araç faresi araçların kapılarını  açmak için zorlarken güvenlik kameralarına yakalandı.Edinilen bilgiye göre; E.G 'nin  araçlarının kapılarını açmaya çalışan hırsızlar güvenlik kameralarına yakalanınca Sosyal Medya hesabından seslenen E.G; "Saat 22:55 civarlarında evimin önünde duran iki aracımın kapısını zorlayarak hırsızlık yapmaya teşebbüs eden, aracın etrafında belli bir süre dolaşıp en uygun anda kapılarını açmaya çalışan Hırsızlar; İnsanların emeği ile oynamayın..O anda iyi ki orada değildim yoksa sizi kimse elimden ALAMAZDI..!

DINAR'lı hemşehrilerim araçlarınıza dikkat edin. Böyle Adiler maalesef çoğaldı..Daha burada paylaşmadığım kamera kayıtlarında da araçların etrafında inceleme yapıp duruyorlar.. Karnınız açsa gelin duyuralım, Sigaranız yoksa onu da alalım, Hatta cebinize harçlığınızı da koyalım Ama Hırsızlık yapmayın yapmaya da teşebbüs etmeyin. Olay POLİSİMİZE İntikal etmiştir..!" ifadelerinde bulundu. 

HABER: AHMET UÇMAK

YORUMLAR

  • 0 Yorum