Reklam

DİKKAT, VAKA SAYISI ARTIYOR, TEDBİRLERE UYALIM!..

CHP İl Başkanı Yalçın GÖRGÖZ, vaka sayısının hızla arttığını söyleyerek vatandaşın tedbirli olmasını istedi.

 DİKKAT, VAKA SAYISI ARTIYOR, TEDBİRLERE UYALIM!..
18 Haziran 2020 - 14:03
CHP İl Başkanı Yalçın GÖRGÖZ, vaka sayısının hızla arttığını söyleyerek vatandaşın tedbirli olmasını istedi.İŞTE O AÇIKLAMA:

DİKKAT: VAKA SAYISI ARTIYOR

Salgınla ilgili yurttaşlarımıza uyarıda bulunmak istiyorum.  Afyon merkez de, ilçeler de ve köyler deki vaka sayısındaki artış çok dikkat çekici ve ürkütücüdür. Hepimiz bir an evvel salgından kurtulmak, normal hayata dönmek istiyoruz ama kabul etmeliyiz ki yeteri kadar gerekli önlemleri almıyoruz.Kabul edelim ki Afyonumuz normalleşmeye diğer illerden daha erken başladı. Salgının yeni yayılmaya başladığı ilk günlerde, kısa bir süre dikkatli davrandık ama uzun sürmedi. İl merkezinde, çarşıda, pazarda, sokaklarda omuz omuza gezmeye başladık ve çok erkenden, hızla normalleşmeyi başlattık.HEMŞERİLERİMİ UYARIYORUM

Kovid-19 sanki kendimizde ve karşımıza gelen herkes de varmış gibi davranmalıyız. Vatandaşlar olarak hepimiz üzerimize düşeni yapmalıyız. Fiziki mesafeye dikkat etmiyoruz, maske takma zorunluluğu olan illerin arasında olmamıza rağmen, takılmıyor. El hijyenine ne kadar uyuluyor o da bilinmez.Düğünleri, asker uğurlamalarını vb kalabalık etkinlikleri yapmayalım.Bu salgından yasaklarla, zorunlu kısıtlamalarla değil, gönüllü ve hep birlikte savaşarak daha rahat ve daha erken kurtulabiliriz. Bu durumda her birimize çok önemli görevler ve sorumluluk düşüyor. Sadece kendi sağlığımız için gerekli önlemleri alırsak, hep birlikte kurtulacağız inanın. Sağlıklı günler dilerim.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Doğruya Doğru
    1 yıl önce
    Vaka sayısı arttı dikkat edin diyen CeHaPe il başkanı yaptığı basın açıklaması sırasında neden maskesini kullanmıyor? Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ?? EDİTÖRÜN NOTU: Bu fotoğraf arşiv fotoğraf olup, eski tarihlere aittir.