Reklam

DEVLET PARKINA 229 HOBİ BAHÇESİ

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bir seçim vaadini daha yerine getiriyor.

DEVLET PARKINA 229 HOBİ BAHÇESİ
04 Eylül 2020 - 14:02
 Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bir seçim vaadini daha yerine getiriyor.Seçimlerden önce “Hobi Bahçelerine ilaveler yapacağız” sözünü tutan Başkan Zeybek, Devlet Parkı’nda 229 adet hobi bahçesi oluşturulması için Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne talimat verdi. 

           Hobi Bahçeleri'nde küçük bir bahçe kiralayan vatandaşlar kendi sebze ve meyvelerini yetiştirip toprakla haşır neşir olmanın keyfini sürecek. Vatandaşlarımız kendileri için ayrılan alanlarda sebze ve meyve yetiştirme fırsatı bulacak.           Bu proje ile birlikte Afyonkarahisarlılar'ın sosyal yaşamına zenginlik katacaklarını dile getiren Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Hobi Bahçesine sahip olmak isteyen vatandaşları Devlet Parkı’na davet etti.  Başkan Zeybek, Hobi Bahçelerinin, kentleşme süreci ile birlikte topraktan ve doğadan uzaklaşan ve kendi yetiştirdiği organik ürünleri tüketmek isteyenler için güzel bir fırsat olduğunu ifade etti. Başkan Zeybek, Devlet Parkı’nın girişinde 229 adet hobi bahçesi oluşturacaklarını söyleyerek başvuru şatlarının önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşacaklarını ifade etti. Başkan Zeybek  Park ve Bahçeler Müdürlüğüne ait Devlet Parkı’nda ahşap, pergole ve bank ürünlerinin üretiminin yapıldığı marangoz atölyesini de ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.


 

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • koca afyonlu
  10 ay önce
  başkan projeler ne alemde... türkiyenin trafik uzmanıyla görüşüyordunuz trafik yoğunluğunu azaltmak için ne oldu o proje... battı çıktıların olduğu kavşaklarda hala yoğunluk var... şehitler cami kavşağında ve karayolları kavşağında bu hatalar yapılmasın... akarçayı da belediyenin himayesinde işletin canlandırın orayı...
 • Mehmet Akarslan
  10 ay önce
  Allah hizmetlerinde daim ve başarılı etsin.