Reklam

CRAWFORD, ING ALL-STAR'DA NANDO DE COLO'NUN TAKIMINDA

G Basketbol Süper Ligi’nin yıldızlarını bir araya getiren ING All-Star 2020’de takım kaptanları Shane Larkin ve Nando De Colo, kadro tercihlerini yaptı. Başarılı sporcumuz Jordon Crawford beyaz takımda mücadele edecek.

CRAWFORD, ING ALL-STAR'DA NANDO DE COLO'NUN TAKIMINDA
13 Ocak 2020 - 16:42 - Güncelleme: 14 Ocak 2020 - 11:01

ING Basketbol Süper Ligi’nin yıldızlarını bir araya getiren ING All-Star 2020’de takım kaptanları Shane Larkin ve Nando De Colo, kadro tercihlerini yaptı. Başarılı sporcumuz Jordon Crawford beyaz takımda mücadele edecek.Sinan Erdem Spor Salonu’nda 19 Ocak Pazar günü saat 14.00’te başlayacak ING All-Star 2020’de Anadolu Efes’ten Shane Larkin Kırmızı Takım ve Fenerbahçe Beko’dan Nando De Colo da Beyaz Takım kaptanlığını yaparken, temsilcimiz Meksa Yatırım Afyon Belediyespor’un başarılı oyuncusu Jordon Crawford beyaz takımda mücadele edecek.Crawford’un yer aldığı beyaz takım şu isimlerden oluşuyor: Jordon Crawford, Derrick Williams, Melih Mahmutoğlu, Amath M’Baye, Moustapha Fall, Şehmus Hazer,  Devin Williams,  Robert Golden, Elmedin Kikanovic,  Andrew Crawford, Doğuş Özdemiroğlu

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • tekin çetin
    1 yıl önce
    G Basketbol Süper Ligi’nin yıldızlarını bir araya getiren ING All-Star 2020’de takım kaptanları Shane Larkin ve Nando De Colo, kadro tercihlerini yaptı. Başarılı sporcumuz Jordon Crawford beyaz takımda mücadele edecek..SAATLERDİR BAŞ HABER OLARAK YAYINDA KİM BU JONDON CRAWFORD.?