BÜYÜKKALECİK'TE GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALİ PROJESİ HAYATA GEÇİYOR

Afyonkarahisar'a bbağlı Büyükkalecik (Kocatepe) Beldesinde projesi yapılan fakat kaynak bulunamadığı için yapılamayan ve sözleşme süresi biten Güneş Enerjisi Santrali projesi hayata geçiriliyor.

BÜYÜKKALECİK'TE GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALİ PROJESİ HAYATA GEÇİYOR
12 Eylül 2020 - 12:15
Afyonkarahisar'a bbağlı Büyükkalecik (Kocatepe) Beldesinde projesi yapılan fakat kaynak bulunamadığı için yapılamayan ve sözleşme süresi biten Güneş Enerjisi Santrali projesi hayata geçiriliyor.Büyükkalecik Belediye Başkanı Abdullah Çelik, konuyla ilgili yaptıığ açıklamada "Göreve geldiğimiz günden beri ilmik ilmik dokudugumuz, büyük titizlikle üzerinde çalışarak finansman bulduğumuz Güneş Enerjisi Santrali Yapım işi ihalemiz bugün itibari ile Kamu ilanları platformunda yayınlanarak ihaleye çıkmıştır.

Allah'ın izni ile yıl sonuna kadar yapımı tamamlanacak olan 230 KW Güneş Enerjisi Santralimiz ile hem beldemiz hemde ülkemiz kazanç sağlayacaktır.

Bu süreçte hep desteklerini gördüğümüz Ak Parti Milletvekilimiz Sayın Ali Özkaya ve Ak Parti İl Başkanımız Sayın Hüseyin Sezen’e teşekkürü bir borç biliriz...

Ülkemize ve beldemize hayırlı olsun." dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum