Reklam

BOLVADİN İLÇESİ HAMİDİYE KÖYÜ MUHTARI AÇIKLAMA YAPTI

Son zamanlardır Sosyal Medyada Hamidiye köyünde covid19 ilgili haberler çıkması ve karantina alınacak gibi haberler çıkması ardından Hamidiye köyü Muhtarı Can Oruç'tan Sosyal Medya açıklaması yapıldı

BOLVADİN İLÇESİ HAMİDİYE KÖYÜ MUHTARI AÇIKLAMA YAPTI
15 Haziran 2020 - 00:01
Son zamanlardır Sosyal Medyada Hamidiye köyünde covid19 ilgili haberler çıkması ve karantina alınacak gibi haberler çıkması ardından Hamidiye köyü Muhtarı Can Oruç'tan Sosyal Medya açıklaması yapıldıAÇIKLAMA ŞÖYLE:

Bazı sosyal medyalar üzerinden köyümüzün karantina altına alınabileceği ve covit19 Salgınının, çok fazla olduğu paylaşılmış kesinlikle alakası yoktur.

Yapılan bu haberin gerçeklik payı yoktur tamamen bilgi eksikliği vardır köyümde 70 yaş üzeri hayvan ve çiftçilikle uğraşan bir amcamız rahatsizlanma sonucu hastaneye gitmiş yapılan müdahale ve test sonucu pozitif çıkmıştır sadece bir tane vakamız vardır ve köyümde çok şükür karantina altına alınması söz konusu şuanlık yoktur ve temenlimiz olmaması üzerinedir inşallah sağlıklı günlerde kalın Allah'a emanet olun saygılarımla

Can ORUÇ

Hamidiye Köy Muhtarı

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Asım
    8 ay önce
    Bu amcamız hastalığı nereden kimden kaptı? Kimlerle temas etti? Bu soruların cevabı filyasyon ekiplerinde vardır. Sonuç olarak muhtemelen karantina ya da kontrollü giriş çıkış.