“BİZ AK PARTİ OLARAK MUHTARLARIMIZIN EMRİNDEYİZ”

“BİZ AK PARTİ OLARAK MUHTARLARIMIZIN EMRİNDEYİZ”

“BİZ AK PARTİ OLARAK MUHTARLARIMIZIN EMRİNDEYİZ”
10 Haziran 2019 - 16:24

 

 

Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Sezen, “Biz AK Parti olarak her zaman muhtarlarımızın emrindeyiz” dedi.

 

Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği genel kurulunun ardından Başkan seçilen Burmalı Mahallesi Muhtarı Suat Uygur, yönetim kurlu üyeleri ile birlikte AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’e nezaket ziyaretinde bulundu.

 

“Hükümet olarak muhtarlarımızın yanındayız”

 

Ziyarette konuşan Başkan Sezen, “Hayırlı olsun, Rabbim hayırlı hizmetlerde bulunmayı nasip etsin. Biz muhtarlarımızı her zaman olduğu gibi Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde demokrasinin mihenk taşları olarak görüyoruz. Onlar bizim için çok kıymetlidir. Her dönem siyasi görüşüne bakmaksızın siyasi irade olarak, hükümet olarak muhtarlarımızın yanındayız. Afyonkarahisar özelinde de gerek belediyede gerek il teşkilatımızda muhtarlarımızla hep iyi ilişkiler içerisinde olduk. Bugüne kadar Afyonkarahisar için hep iyi işler yaptık, tekrar iyi ve güzel işler yapmaya devam edeceğiz. Biz AK Parti olarak her zaman muhtarlarımızın emrindeyiz. Ziyaretleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

 

“Şehrimize katkı sağlayacağımızı düşünüyoruz”

 

Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur da konuşmasında, “Muhtarlar yerelde demokrasinin temel taşıdır. Bizde dernek olarak şehrimize katkı sağlayacağımızı düşünerek yola çıktık. Gerek siyasilerimizle gerek ise yerel yönetimlerimiz ile uyumlu bir şekilde çalışacağımızı ifade ediyorum. Kabul ettiği için de İl Başkanımız Sayın Hüseyin Sezen’e de teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

Ziyaret karşılıklı fotoğraf çekilmesinin ardından sona erdi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • serhat hoca
    3 ay önce
    Allah aşkına birisi bana bu muhtarların ne iş yaptığını anlatsın.Eskiden ikametgah belgesi alınırdı şimdi nufus dairesinden alınıyor eeeee bu muhtarlar ne işe yarıyor.Yazık günah devlet hepsine maaş ödüyor.Hangi devirde yaşıyoruz kaldırın bu muhtarlık işini belediye zaten mahallelere bakıyor.Muhtarlara ödenecek parayı belediyelere verin hiç olmassa hizmet ediyorlar.