BELEDİYE BAŞKANI'NIN EN ACI İMTİHANI

Afyonkarahisar’ın Işıklar Belde Belediye Başkanı Erol Özağıl’ın trafik kazasında hayatını kaybeden 19 yaşındaki oğlu gözyaşları arasında toprağa verildi.

BELEDİYE BAŞKANI'NIN EN ACI İMTİHANI
20 Ağustos 2020 - 07:43
Afyonkarahisar’ın Işıklar Belde Belediye Başkanı Erol Özağıl’ın trafik kazasında hayatını kaybeden 19 yaşındaki oğlu gözyaşları arasında toprağa verildi.Başkan Özağıl’ın 9 yaşındaki bir başka oğlunun ise 11 yıl önce traktörün altında kalarak öldüğü öğrenildi.  

Belediye Başkanı Erol Özağıl’ın bir diğer oğlu Halil Özağıl’ında 2009 yılında dokuz yaşındayken geçirdiği bir başka trafik kazasında hayatını kaybetti. Küçük çocuğun yol kenarında beklerken kendisine çarpan traktörün altında kalarak yaşamını yitirdiği bildirildi. Dün hayatını kaybeden Aydın Özağıl’da 11 yıl önce hayatını kaybeden ağabeyi Halil Özağıl ile aynı kaderi paylaşarak trafik kazasında hayatını kaybetti. 

Başkan Özağıl ise 11 yıl ara ile iki oğlunu trafik kazasında kaybetmenin derin acısını yaşadı. 11 yıl ra ile iki oğlunu kaybeden Başkan Özağıl’ın geride 3 kızının kaldığı bildirildi.Vefat eden çocuklarımıza Yüce Allah'tan rahmet, Sayın Başkan ve ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum