Reklam

BAŞKAN ZEYBEK VE EKİBİ, HIDIRLIK TEPESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Afyonkkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve kibi, şehrimizin önemli değerlerinden Hıdırlık Tepesinin çevresinde bulunan Belediye'ye ve kurumlara ait atıl vaziyette bulunan arazi ve arsalarda incelemelerde bulundu.

BAŞKAN ZEYBEK VE EKİBİ, HIDIRLIK TEPESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU
12 Eylül 2020 - 11:27
Afyonkkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve kibi, şehrimizin önemli değerlerinden Hıdırlık Tepesinin çevresinde bulunan Belediye'ye ve kurumlara ait atıl vaziyette bulunan arazi ve arsalarda incelemelerde bulundu.Başkan Zeybek, yaptığı açıklamada "Söz konusu bu arazileri nasıl milletimize faydalı olacak bir şekilde değerlendirebiliriz diye ekip arkadaşlarımızla görüş alışverişinde bulunduk. Önümüzdeki günlerde bu alanlar hakkında güzel düşüncelerimiz var. Ayrıca yukarı mahallelerimizde incelemelerde bulunduk. Yapılacakları ve eksikleri tespit edip, tek tek not alıp ilgili arkadaşlarımızı görevlendirdik. Sahada olan bir Belediyecilik anlayışı ile güzel #Afyon'umuzun hizmetindeyiz." dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Afyonlu
    10 ay önce
    Sayın başkan inceleme dönemi bitse de artık yatırım dönemine geçilse diyorum. 1. buçuk yıldır deyim yerdindeyse Afyon’a çivi çakılmadı.