Reklam

BAŞKAN ZEYBEK'TEN GASTRONOMİ EVİ MÜJDESİ

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, AK Parti Milletvekili Ali Özkaya ve AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen ile birlikte Ali Çetinkaya Garı ve Afyon Şehir İstasyonu sahasında bulunan Belediye'ye kazandırılan şu anda boş ve atıl vaziyette duran DDY’na ait sosyal tesisleri inceledi.

BAŞKAN ZEYBEK'TEN GASTRONOMİ EVİ MÜJDESİ
30 Ağustos 2020 - 23:27 - Güncelleme: 01 Eylül 2020 - 18:39
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, AK Parti Milletvekili Ali Özkaya ve AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen ile birlikte Ali Çetinkaya Garı ve Afyon Şehir İstasyonu sahasında bulunan Belediye'ye kazandırılan şu anda boş ve atıl vaziyette duran DDY’na ait sosyal tesisleri inceledi.Sosyal tesisler, kiralama tahsis yöntemiyle Belediye tarafından Gastronomi Evi olrak halkın hizmetine sunulacak.

Başkan Zeybek, konuyla ilgili olarak "İnşAllah söz konusu alanı restore ederek, Gastronomi şehri Afyon’umuzun yöresel lezzetlerinin ikram edildiği nezih ve elit bir sosyal tesis olarak halkımızın hizmetine sunacağız. Şehir dışından gelen misafirlerimizi ağırlayacağımız konum itibariylede şehrimizin içinde kalan bu sosyal tesis Afyon’a yakışır çok güzel bir mekan olacak. Çalışmalarımıza destek veren Vekillerimize İl Başkanımıza ve TCDD yetkililerine şimdiden teşekkür ediyorum." dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • afyon halkı
    9 ay önce
    güzel proje bide şu kalenin üstünden ışık gösterisi yapılsa sizce göze güzel görüntü vermezmi kale geceleri ben burdayım demezmi