BAŞKAN ZEYBEK'TEN ATAKÖY VE KANLICA HALKINA 52 BİN M2'LİK PARK MÜJDESİ

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Ataköy Mahallemizde 52.400 m2 alanda bulunan parkı, Park Bahçeler Müdürümüz Barış Dal ve Ataköy Mahalle Muhtarımız Muharrem Özdemir birlikte incelemelerde bulundu.

BAŞKAN ZEYBEK'TEN ATAKÖY VE KANLICA HALKINA 52 BİN M2'LİK PARK MÜJDESİ
07 Ekim 2020 - 20:27
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Ataköy Mahallemizde 52.400 m2 alanda bulunan parkı, Park Bahçeler Müdürümüz Barış Dal ve Ataköy Mahalle Muhtarımız Muharrem Özdemir birlikte incelemelerde bulundu.Mehmet Zeybek, şunları söyledi:"Ataköy ve Kanlıca gibi mahallelerimizde oturan hemşehrilerimizin birçok sosyal aktivelerin yapabileceği muhteşem bir sosyal tesisi kazandıracağız. Yeşil alan 36.000 m2 olacağı parkımızda basketbol sahamız (288 m2), futbol sahamız (2400 m2), 3 adet çocuk oyun alanlarımız (1000 m2), açık hava spor alanlarımız (250 m2) ve yürüyüş yollarımız (1100 m) gibi birçok sosyal aktivelerin yapılabilecek. Parklarımızın en önemli unsurlarından biri olan güvenlik için etrafını çevirip burada gelen çocuklarımız, yaşlılarımız ve kadınlarımızın güvenli bir şekilde parka gelebilecekler. Kentimize hizmet etmek, eser kazandırmak ve yatırım yapmak için tüm çalışanlarımızla aşk ile çalışıyoruz."

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • koca afyonlu
  7 ay önce
  ya başkanım iyi yapıyorsun güzel yapıyorsun da şehrimizde şehiriçi ulaşımında sıkıntı var dolmuşlara bir düzen şart, battı çıktı yapılan kavşaklarda hala trafik... karayolları kavşağı desen yine aynı şekilde... havaalanı sivil uçuşlar dedin hala bir icraat yok... ilimizin gözdesi akarçayda in cin top oynuyor hareketlendirin orayı diyoruz dilimzde tüy bitti... şu at gözlüklerini atalım artık...saygılar
 • koca afyonlu
  7 ay önce
  başkanım park ve bahçeler müdürlüğü olarak yapılan çalışmarda park afyon yanında bulunan sanayinin taşındıktan sonra rant bahçesine dönüp dönmeyeceği konusunda halkın ciddi endişeleri var olacakları izlemekle yetinelim mi?