Reklam

BAŞKAN ZEYBEK DUMLUPINAR MAHALLESİ'NDE

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, son ziyaretini Dumlupınar Mahallesi’ne yaptı.

BAŞKAN ZEYBEK DUMLUPINAR MAHALLESİ'NDE
22 Mayıs 2021 - 22:51

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, son ziyaretini Dumlupınar Mahallesi’ne yaptı.
 

Zeybek Başkan, Yeşil Camii’nde kıldığı Cuma namazının ardından Mahalle Muhtarı Kadir Çelik ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Yardımcıları Süleyman Karakuş, Murat Öner ve birim müdürleriyle birlikte gerçekleşen ziyarette mahalle sakinlerinin talep ve şikayetlerini dinleyen Başkan Zeybek, yapılması gerekenleri ilgili birim amirlerine iletti.

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek; “Seçimden bu yana her ay mahalle muhtarımızla toplantılar gerçekleştiriyor, kendi aramızda sorunları ve talepleri istişare ediyoruz. Yine her Cuma da bir mahallemizi ziyaret edip vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dinleyip, sorunları yerinde görüp, vatandaşlarımızla hasbıhal ediyoruz. Bugün de Muhtarımızın daveti üzerine Dumlupınar Mahallemizdeyiz. Vatandaşlarımızın taleplerini dinledik, sorunları yerinde gördük” dedi. 

Dumlupınar Mahallesi Muhtarı Kadir Çelik ise Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Muhtar Çelik “Sağolsun Başkanımız ve ekibini mahallemizde misafir ettik. Mahallemizin eksiklerini, yapılması gerekenleri ilettik. Ziyaretlerinden dolayı kendisine ve ekibine şükranlarımı sunuyorum” dedi. Başkan Zeybek, Mahalle Muhtarı Kadir Çelik’e ziyaretin anısına Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum