Reklam

BAŞKAN SARI AK PARTİ KIZILCAHAMAM KAMPINA KATILDI

BAŞKAN SARI AK PARTİ KIZILCAHAMAM KAMPINA KATILDI

BAŞKAN SARI AK PARTİ KIZILCAHAMAM KAMPINA KATILDI
29 Nisan 2019 - 13:36 - Güncelleme: 29 Nisan 2019 - 19:27


Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde gerçekleştirilen AK Parti 28. Değerlendirme ve İstişare Kampına katıldı.
Belediye Başkanı Nihat Sarı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığındaki 26, 27 ve 28 Nisan'da Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde gerçekleştirilen AK Parti 28. Değerlendirme ve İstişare kampına katıldı. Gerçekleştirilen kampa AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyeleri, kadın ve gençlik kolları MYK üyeleri, il kadın ve gençlik kolları başkanları, büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanları, büyükşehir belediye meclis başkanvekilleri, il genel meclis başkanları ile kabine üyeleri katıldı. Belediye Başkanımız Nihat Sarı, 3 günlük kampta Dinar’da gerçekleştirilmesi öngörülen projeler ile ilgili de bakanlarla da görüşmelerde bulundu. Kampla ilgili konuşan Belediye Başkanı Nihat Sarı yaptığı konuşmasında; “Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında Ankara Kızılcahamam ilçesinde gerçekleştirilen AK Parti 28. Değerlendirme ve İstişare kampına katıldık. Toplantıda cumartesi günü Yerel Yönetimler Başkanlığı ile Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı, İçişleri Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı; pazar günü ise Hazine ve Maliye Bakanlığı sunumlarına katılarak bilgi aldık. Son derece verimli geçen kampta Dinar’ımızla ilgili yapacak olduğumuz projelerimizle ilgili Bakanlarımızla görüşmelerde bulunduk. Projelerimiz ile ilgili söz aldık, inşallah Dinar’ımıza hayırlı hizmetleri getireceğiz.” ifadelerini kullandı.
3 günlük kamp, Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kapanış konuşmaları ile son buldu.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum