Reklam

BAŞKAN BARUTÇU'NUN OĞLU EMRE BARUTÇU SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Uzun zamandır sağlık sorunu yaşayan Değirmenayvalı Belediye Başkanı Erol Barutcu’nun oğlu Emre Barutcu dün akşam kaldığı hastanede vefat etti. 

BAŞKAN BARUTÇU'NUN OĞLU EMRE BARUTÇU SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
19 Eylül 2020 - 10:49
Değirmenayvalı Belediye Başkanı Erol Barutcu’nun oğlu Emre Barutcu vefat etti. Barutcu ailesini, bu acı gününde sevenleri yalnız bırakmadı.Uzun zamandır sağlık sorunu yaşayan Değirmenayvalı Belediye Başkanı Erol Barutcu’nun oğlu Emre Barutcu dün akşam kaldığı hastanede vefat etti. 


Başkan Bartucu evinin önünde taziyeleri kabul ettikten sonra Değirmenayvalı Kasabasında Cuma namazına mütekip kılınan cenaze namazının ardından merhum Emre Barutcu toprağa verildi. Cenaze namazına çok sayıda belediye başkanı, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve kasaba halkı katıldı. Başkan Barutcu’yu bu acı gününde sevenleri yalnız bırakmadı

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Laz oğlu Yalçın
  6 ay önce
  Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun başınız sağolsun Sayın başkanim
 • İsmail CAM
  7 ay önce
  Başın sav olsun sayın başkanım Allah rahmet kalanlara başsağlığı diliyorum
 • vatandaş
  7 ay önce
  Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.Ama gidenle gidilmez der büyüklerimiz cenazesine bu kadar insanın hayatını hiçe sayıp ķatılması cesaret ister bakalım ķaç kişi enfekte oldu.Galiba bizi Corana değil cehalet yenecek.
 • Serkan başeğmez
  7 ay önce
  Allah rahmet eylesin cok degerli başkan ve oglu herkesin içi rahat olsun saglıkçı arkadaşlar ateş ölçerle kontrol ettiler hiç Bi sıkıntı yok herkes maskeli idi zaten başın sagolsun büyük başkan
 • ali özdemirci
  7 ay önce
  öncelikle acılı aileye sabır ve başsağlığı dilerim. ancak şu görüntü salgının devam ettiği bir süreçte hiç uygun değil. acınızı anlıyorum ama böyle sorumsuzluk olmaz. tabuta onlarca kişi elini sürüyor, mesafe ve temasla eğer orada bir kişi korona ise en az 5 kişiye daha bu şekilde bulaştırır. o 5 kişi de onlarca kişiye bulaştırır, pandemi döneminde böyle tören yapılmaz. bu ilin valisi, polisi, jandarması nerede? belediye başkanı olunca kurallar geçerli değil mi? yazık bu şehre, bu şehir sahipsiz!!!