Avşar Sade Gazoz'u bir de Ramazanda deneyin

Bu gazozun içinde maden suyu var!

Avşar Sade Gazoz'u bir de Ramazanda deneyin
15 Nisan 2021 - 10:39

Bu gazozun içinde maden suyu var!

Avşar Sade Gazoz’u bir de ramazanda deneyin

Ürün çeşitliliği, orijinal içerikleri ve ikonik şişe tasarımıyla Türkiye içecek sektörüne yenilikçi bir bakış getiren Avşar Doğal Maden Suyu, nostaljik bir tat olan Sade Gazoz ile ramazan sofralarına da misafir oluyor. Her yudumda lezzeti daha fazla hissedilen Avşar Sade Gazoz’un en önemli özelliği, tüketicisine gazoz lezzetini maden suyunda bulunan zengin mineraller ile birlikte vermesi.

Sektöre kazandırdığı benzersiz tatlar ile maden suyuna yeni bir yorum katan Avşar Doğal Maden Suyu, ramazanın vazgeçilmezi olmaya aday Sade Gazoz ile fark yaratmayı sürdürüyor.

Doğal maden suyu ile gazoz lezzeti ergonomik şişede bütünleşiyor!

Avşar Doğal Maden Suyu, Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen ve her neslin vazgeçilmez içeceği olan Sade Gazoz’u, doğal maden suyundan üretiyor. Böylelikle her yudumda gazozun lezzetini aldığınız gibi vücudun ihtiyacı olan gerekli mineral değerler de karşılanmış oluyor. Her Avşar maden suyunda olduğu gibi su damlasını anımsatan ergonomik şişesiyle ramazan sofralarının nostaljik ve yenilikçi tamamlayıcısı olan Sade Gazoz; tekli, 6’lı ve 24’lü olarak lezzet düşkünlerini bekliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum