Reklam

ATSO, SANAYİCİLERİ ÇİN’DE YALNIZ BIRAKMADI

rnAfyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Çin'de düzenlenen dünyanın en büyük doğaltaş ve teknolojileri fuarı Xiamen Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda mermercileri yalnız bırakmadı

ATSO, SANAYİCİLERİ ÇİN’DE YALNIZ BIRAKMADI

rnAfyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Çin'de düzenlenen dünyanın en büyük doğaltaş ve teknolojileri fuarı Xiamen Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda mermercileri yalnız bırakmadı

ATSO, SANAYİCİLERİ ÇİN’DE YALNIZ BIRAKMADI
07 Mart 2018 - 16:48

ATSO adına ATSO Meclis Üyesi ve TOBB Delegesi Adnan Demirel ve işadamı İbrahim Alimoğlu, Fuar’a Afyonkarahisar’dan katılan tüm firmaları ziyaret ederek plaket takdim etti

 

6-9 Mart 2018 tarihleri arasında Çin’de, Xiamen International Conference Exhibition Center’da düzenlenen Xiamen Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı'nda Türkiye 140 firma ile temsil edildi. Afyonkarahisar’dan 15 firma, dünyanın en büyük doğaltaş ve teknolojileri fuarı olan Xiamen Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’na katıldı.

 

FUAR’IN AÇILIŞINI BÜYÜKELÇİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Xiamen Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı'nda Türkiye standı Türkiye'nin Çin Büyükelçisi Abdulkadir Emin Önen ve Ege Maden İhracatçıları Birliği Başkanı Mevlüt Kaya, ATSO Meclis Üyesi ve TOBB Delegesi Adnan Demirel, işadamı İbrahim Alimoğlu tarafından açıldı.

 

BÜYÜKELÇİ, DEMİREL’İN RİCASINI KIRMADI

Türkiye'nin Guanco Başkonsolosu Melih Bora Kerimoğlu, Ticaret Ataşesi Serdar Afşar da açılışta hazır bulundu. Türkiye'nin Çin Büyükelçisi Abdulkadir Emin Önen, Adnan Demirel'in ricasını kırmayarak bazı Afyonkarahisarlı katılımcılara plaketi kendisi takdim etti.

 

ATSO’NUN HAZIRLATTIĞI PLAKETLER TAKDİM EDİLDİ

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası adına ATSO Meclis Üyesi ve TOBB Delegesi Adnan Demirel ile işadamı İbrahim Alimoğlu, Fuar’a Afyonkarahisar’dan katılan firmaları tek tek ziyaret ederek ATSO tarafından hazırlatılan plaketleri takdim etti.

 

“İLİMİZİ ÇOK GÜZEL TEMSİL EDİYORLAR”

ATSO Meclis Üyesi ve TOBB Delegesi Adnan Demirel, “Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odamız’ın her fuarda bizleri, sanayicimizi yalnız bırakmaması bizleri onurlandırmaktadır. Afyonkarahisarımız’dan 15 firmamız şu anda Xiamen Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı'nda bulunmaktadır. Arkadaşlarımızın stantları ve getirmiş oldukları ürünlerle ilimizi çok güzel temsil etmektedirler. Hepsinden Allah razı olsun. Milli ekonomiye direkt katma değer katan bu arkadaşlarımızı Odamız adına tebrik edip bu plaketleri takdim etmekten gurur duyuyorum. Herkese bereketli hayırlı fuarlar dilerim” dedi.

 

FUAR’A KATILAN FİRMALAR

Xiamen Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’na Afyonkarahisar’dan katılan firmalar şöyle:

Alimoğlu Mermer Sanayii Ve Ticaret Anonim Şirketi

Aymar Doğal Taş Madencilik Dış Ticaret Limited Şirketi

Ayyıldız Maden Mermer İnşaat Ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Bekişoğlu Mermer Maden İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi"

Emek Mermer Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

Erk Doğal Taş Ve Endüstri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Gürel Mermer Sanayii Ve Ticaret Anonim Şirketi

Gençler Mermer Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Kara Mehmet Mermer Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Pınar Doğal Taş Madencilik Nakliyat Akaryakıt Orman Ürünleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Şahin Kardeşler Elektrik Ve Mermer Sanayi Taahhüt Ve Ticaret Limited Şirketi

Şenler Mermer Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Sese-Mak Mermer Makinaları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Şuayp Demirel Madencilik İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Temmer Mermer Madencilik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum