Reklam

ATATÜRK CADDESİ'NE MODERN YAYA ÜST GEÇİT

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yaya trafiğini rahatlatma adına Atatürk Caddesi üzerinde üst geçit çalışmalarına başlandı.

ATATÜRK CADDESİ'NE MODERN YAYA ÜST GEÇİT
01 Haziran 2020 - 13:17
 Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yaya trafiğini rahatlatma adına Atatürk Caddesi üzerinde üst geçit çalışmalarına başlandı.Kentin yaya trafiğini rahatlatmak adına engelli bireylerin, yaşlıların ve çocukların ulaşımlarını güvenli hale getirmek için başlatılan üst geçit projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.Araç ve yaya sirkülasyonunun yoğun olduğu Atatürk Caddesi üzerine yapılacak üst geçidi en kısa zamanda hizmete sunmayı amaçladıklarını kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “31 Mart yerel seçimlerinde seçim vaatlerimizden olan Üst geçit projelerimizden ilkine başladık. Okullar bölgesi olarak bilinen günde yaklaşık 2 bin öğrencimizin geçiş yaptığı Atatürk Caddesi'ne aynı anda 16 kişinin binebileceği asansörlü üst geçiti en kısa sürede hizmetinize sunacağız." dedi. 

YORUMLAR

 • 6 Yorum
 • Afyonlu
  8 ay önce
  Sıradan bir üst geçidin reklamını yapacaksanız hiç değilse yürüyen merdiven koysaydınız. O kadar merdiveni çıkmak istemeyen yine caddeden geçmeye çalışacak.
 • Gerçekçi
  8 ay önce
  Zaten orda bir üst geçit vardı yıkıldı bir daha yapılıyor artı bu yüzyılda çok büyük bir icraat değil artı şehrin ker tarafı kasis oldu hizmet yapmak istiyorsanız bunları kaldırın
 • Hakan DEMİR
  8 ay önce
  Sayın Mehmet Zeybek; Ataköy kavşağı, cezaevi köşesi, müze yanındaki yerler de ALT GEÇİT bekliyor. Lütfen elinizi çabuk tutunuz. Bu geçitler yapılırsa size ilelebet hayır dua okunacak. Bu aslında bir fırsattır; kaçırmayınız. Kolay gelsin.
 • isimsiz kullanıcı
  8 ay önce
  e bi zahmet yani bu zamana kadar aklınız nerdeydi sizin söz verdik yapıyoruz demissinizde siz bunu geçen sene yapıcaktınız geç bile kaldınız
 • tarafsız eleştiri
  8 ay önce
  bir zahmet yapın artık. yeni belediye başkanı koltuğa oturduğundan bu yana malesef doğrudürüst bir hizmet yapılmadı. etrafınızdaki şakşakcılardan kurtulun da gerçekleri görün artık. millet sizden hizmet bekliyor. pazarcı esnafını denetleyen yok, vatandaş onlara yem ediliyor, kaldırımların halini bir görün, yolların halini bir görün. ve elinizi vicdanınıza koyun da bir zahmet hizmet edin.
 • afyonlu 03
  8 ay önce
  ya kardeşim biraz vizyon ya. üst geçit yapıyoruz diye reklam mı olur.yollara asfalt yama yapmayı bırakın artık. biraz eskişehiri örnek alın ya. tüm öğrencileri şehir dışına attınız. esnaf öğrenciden para kazanamıyor.