Reklam

AK Parti'den Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı için sizin adayınız hangisi?..

TAKİP ETTAKİP ET
MEHMET ZEYBEK
VEYSEL EROĞLU
MUSTAFA ÇÖL
SEMAİ KAYA
MAHMUT KOÇAK
BURHANETTİN ÇOBAN
BÜLENT ESER
HALİL ÜRÜN
HÜSEYİN CEYLAN ULUÇAY
MURAT ÖNER
BAŞKA BİR ADAY OLMALI
HİÇBİRİSİ
Gurbet
1 gün önce

Bu adaylarin hic birisinde Afyon a hayir gelmez.Her bir aday kendi bütcesini doldurmak isteyecektir.Islerini büyütmek icin aday oluyorlar.Hic biri Afyon icin Afyon halki icin calismaz. Hic bir aday Afyon u köy olmaktan kurtaramaz. Bütün millet cöl den bahsediyor.Sandikliya ne yaptin ki Afyon a ne yapacaksin.Simdiye kadar hic bir Belediye baskani Afyonun Alt yapisini dogru dürüst yapmadi. Uydukent sene 1984 lerde imar a acildi.39 senedir Hir bir baskan Telefon,Elektrik yer altina alinmadi.uydukent köy görünümünde

Gurbete Cevap
11 saat önce

Bahsederken herkes "istemiyor" ona dikkat et gurbet.

Yurter Ertürk
3 gün önce

200 tane yorum okudum 10-15 tane çölü destekleyen var sadece. Onlarında isimlerine facebooktan baktım :D Geneli akparti sandıklı'dan gelenler. 500 kişilik parti teşkilatında 10-15 adam destekliyor başkan seni. Oturda düşün.

Nazike Topbaş
3 gün önce

çölcüler biranda nasıl kaybolmuş öyle.. Gençlik kolları bitti mi? Bitti sanırım.. :) Sandıklı'da bile seni seven kalmadı beyim... Millet başkansın diye yanında. Gönüllerde kal. Ne afyon ne sandıklı İ-S-T-E-N-M-İ-Y-O-R-S-U-N-N-N-

Gencay Ulucan
6 gün önce

Hüseyin Başkan adamdır. Sn çölcüler, gidin kardeşim çöplüğünüzde oynayın allaaseniz.

Kuru
1 hafta önce

Öztopbaş nasıl ilçe başkanı olamadıysa Çöl'de sandıklı'da aday olamayacak. Arkasına arabanın belediyenin bütçesiyle sucuk çerez domates doldurup gitmekle olmuyor Çöl. Çöl gideceği içinde her yere saldırıyor işte. Veysel hocaya ettiği laflar birbir çıkacak süreç başlayınca. Bence efendi efendi teklifi değerlendir çöl.

ferdi sandikli
6 gün önce

cok saglam birisi geliyo hele sabir düzene sokacak herseyi ama sabir.

Hüseyin Gökdemir
1 hafta önce

Favori başkan çöl

Başkan Uluçay
1 hafta önce

çöl valla girdiğin yeri batırıyon gardeşim bu ne len Olucak belli Başkan ULUÇAY! Rekabete girme bile çöl ezilirsin.

Erenlerli 03
1 hafta önce

Sandıklıdakiler afyona kakalamaya çalışıyor çölü. İlçe teşkilatı bile istemiyor güç onda diye susuyorlar. kaç kişiyle konuştuğumu allah biliyor hepsi aynısını diyor.

Salih durali
1 hafta önce

Ulan erenlerli Allah’ta seni güldürsün çok iyi yorum

Sami Abi
1 hafta önce

ondandır vallahi hepsi gelip gidip çöl türküsü çığırıyor başlarından atmaya çalışıyorlar yeterki gitsin diye. yerinde olsam birini destekler bırakırım

Hakan Turgut
1 hafta önce

Çöle çevirdiğin ÇÖL'ÜNDEN git istersen genelkurmay başkanı ol mustafa.

Mobil Çöl
1 hafta önce

Bedava koltuk kapan çöl, beceriksiz çöl. Ne yapmak istediğine karar ver. Burada heryeri bilbord doldurup afyona oynama. Vekil olamadın diye memlekete bela oldun. Hiçbir işe yaramayan 50 tane binayı koydun, kamu zararı var. Yanarsın çöl.

Hasan Işık
1 hafta önce

Koyu bir Reis'çiyim, ölümüne AK Partiliyim. Açta kalsam açıktada kalsam. Mustafa ÇÖL gibi bir numuneliği Afyon'a göndermeleri lazım. Sandıklı'nın Çöl belasından kurtulması için Afyon'a belası olması lazım. Çöl'e çevirdin Sandıklı'yı Mustafa çöl!

Şükrü Pirinç
1 hafta önce

Mustafa kardeşim, bak abi kardeş önerisi dinle. Yapma. Melih Gökçek örneğini gör, balıkesir örneğini gör. YAPMA. Aday adayı bile olmaya herhangi bir yerden niyetlenme gönüllerdeki yerinle kal.

Erol Özvar
1 hafta önce

Şükrü Bey, aynısını düşünüyorum. Dillenen o ki 40 sayfalık dosya. Allah var görmedim gözümle ama delillerle dolu diyorlar. İnşallah Çöl hayatının hatasını yapmaz. Allah hakkında hayırlısını versin.

Engin Nurbeyli
1 hafta önce

Mustafa çöl yine reklam etiket peşinde. Olmaz Mustafa Bey olmaz. Kayınbabanlardan niye dayak yedin termalde bi söyler misin Esra hanımefendiyi ilçede kim ikna etti boşanma diye :) Kusura bakma çöl efendi, sen çok yaptın. Sıra kimde biliyorsun!

Salih Zeybek
1 hafta önce

Çöl'ün trolleri basmış yorumları :))) Mustafa kaç para ödüyorsun hakkaten? Burcu üstünden mi ödeme yapıyorsun.

ayse ermin
1 hafta önce

adaylarımıza basarılar dilerim

İbrahim YILMAZKOL
1 hafta önce

favorim Dr Mahmut KOÇAK afyonkarahisarımıza yakışan lider.

ibrahim coşkun
1 hafta önce
Arif Açikgöz
1 hafta önce

Sandıklıyı, Şuhutlu birinn yönetmesi, denizliyi ankaralı birinin yönetmesi ne kadar saçma ise Afyon merkezi Sandıklılı birinin yönetmesi o kadar saçmadır. büyükşehir değiliz, kosmopolitik bir şehir değiliz, afyon sokaklarını caddelerini bilmeyen yada bu sokaklarda yaşayıp sorunları bizzat yaşamayan birinin Afyonda belediye başkanı adayı olması tamamen fiyaskodur. bu listede bir iki isim dışında hiç biri Afyona zerre katkı yapmaz önceki işler aynasıdır kişinin. en favori aday daha önce oy vermeme rağmen Mahmut Koçak'tır. bunun dışında hiç bir aday için ak partiye oy vermem.

Merkezden
1 hafta önce

Bu yazıda hdp chp ile ilgili ne alaka var anlayamadım, adam ne güzel olayı anlatmış görmek istediği başkanı. Reis dediğinde akan sular durmaz halk kimi isterse o zaman akan sular durur. İstanbul Ankara vb geç hadi hdp ittifakı vardı, kaybedilen yerlere bir bakın isterseniz. Halka rağmen aday olmaz

Muhammed Emin
1 hafta önce

Sende,de ne hazımsızlık varmış Arkadaş Biraz Etrafına bak chp gitti hdp yi bastı bağrına sen Mustafa Çöl,ü yakıştıramadın Afyonkarahisar,a sanki Yunanistan Başbakanı gidinde Kürt halkının elinden su için Birlik beraberlik nasıl oluyormuş görün.

afyonlu
1 hafta önce

afyonun kaderi ilçe olmaktan çıkamayız kim gelirse gelsin aynı kalıcaz yapacak bir şey yok

Gazi
1 hafta önce

Benim başkan adayım bağkur

sema türköz
1 hafta önce

mustafa çöl başkanımıza oyumuz çalışkan merhametli herkesin yardımına koşan dürüst başkanımıza

Ali Veli
1 hafta önce

Kominist partiden biri gelsin. O daha iyi yönetir Afyonu

Kadir Topbaş
1 hafta önce

Adam gibi Adam Dr Mustafa Çöl Başkan Tabiki

mehmet ali
1 hafta önce
Halil İbrahim genç
1 hafta önce
Salih Güzel
1 hafta önce

Afyon büyüktür Sandıklı'dan. Çöl ve ekibi köyünüzde oynayın. 30bin kişi nerde 900.000 kişi nerede. Kendinize gelin. Burası Afyon!!!

Mehmet Acar
1 hafta önce

Siz Afyonlusunuzda biz İngilteredenmi geldik.Bayaa yaran var belliki doktora git sancı kesici versin yada Anten taktır iyi çeker .biz bu topraklarda var olduk.Allah,tan başkasıda yıldıramaz Bu böyle biline.Allah var gam Yok.Afyonkarahisar,a Mustafa Çöl Yakışır Diyorum . Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan Evet dedimi akan sular durur

Semih Yavuzaslan
1 hafta önce

Mustafa çölün hiçbirşey yapmadan çok şey yapmış gibi görünmesi... Bu ankete bu kadar saldırmanız rahatsız edici Sn. Çöl ve ekibi.. Oyunuzu kullanın geçin, anketi yorumlar değil oylar belirliyor.

Mehmet Acar
1 hafta önce

Dr Mustafa Çöl Olsun diyoruz ama nasipten ötesi yok.Allah kimi nasip ettiyse O olacak amma ki şu Mustafa Çöle iftara atan çekemeyenler iyi dinleyin ki yarın yine üzülen sizler olacaksınız dünya menfaatleriniz yüzden torunlarınız dişi kamuşmasın dikkat edin bu dünyanın Ahiretide var Allahın azabı yakalayacak o dillerinizin sarf ettiği kelimeler yüzden.kul hakkı almayın dürüst yaşayın.Allah için .

Mustafa Ordulu
1 hafta önce

Evet evet bu yüzden işte çöl'ü istemiyoruz afyonda. Torunlarımızın hakkını ilçe başkanına peşkeş çekmesin diye. :)

Rabia Şanal
1 hafta önce

Sayın Dr Mustafa Çöl İNŞALLAH.Dürüst Çalışkan Başarılı Başkan.Rabbim yolunu Açık Etsin Dualarımız seninle İNŞALLAH

Hasan Oguz
1 hafta önce

Eski rektör Sayın Prof. Dr. Mustafa Solak bu iş için biçilmiş kaftan. Kendisi de bir işaret bekliyor. Bence bu fırsat değerlendirilmeli. Kesin Afyonu uçurur. Üniversiteyi uçurduğu gibi. Bugün üniversite onun mirasını yiye yiye bitiremedi. Unutma Afyona kim bilir bir Prof. Dr. Mustafa Solak kaç yıl sonra gelecek. Adam Ankara'daki bütün işleri sabah gidip hallediyor akşam yemeğini Afyon'da yiyor. Bu kadar diyim size... Kafanı çalıştır AFYONKLARAHİSAR. Bu fırsatı kaçırma.

öğretmen
1 hafta önce

Diğer partilerin de anketlerini bekliyoruz(mhp chp iyi) burada son söz sn cumhurbaskanında.. kendısı kendı dusundugu kısıyı yapacaktır baskalarının etkısi altında kalacagını dusunmuyorum

mehmet byk
1 hafta önce
Misafir
1 hafta önce

Ak parti genelde yaptığı yanlışların hesabını yerel seçimde verecek kimse kusura bakmasın. yerel seçimde vatan millet sömürüsü bu kez sökmez. ne alakası var belediye başkanı seçimi ile vatan millet sakaryanın

Hasan
1 hafta önce

Ne demek ne alakası var, vatan millet bilmeyen biri mi başkan olsun?

Servet BULUT
1 hafta önce

Dr. Mustafa ÇÖL anlaşılan Afyonhaber takipçileri tarafından sevilmiyor. Aileyi yakınen tanıdığım için yazdıklarınızın çoğunu karalama çalışması olarak görüyorum. Geriye dönük 2 dönemde neler yapıldığïna baktığımızda çöl diğer belediyelerden ve başkanlardan farklı olarak cesitli dalavereler cevirip yandaşlari gereksiz pozisyonda islere yerlestirip kaynak akıtmak yerine bedesten, kaplica, cumhuriyet, hisar vb yerleri belediyece işleterek guzel bir belediyecilik örneği yaptı. Ayrıca Ankara'dan ne istediyse kapıyı çala çala aldı. Afyon merkez dahil elindeki olanaklara göre son iki dönemde en iyi yönetilen ve yatırım çeken ilçedir. Sandıklı dışından birçok hemsehrim son 2 dönem içinde Afyon dışından Sandıklıya geri dönüş yaptılar.

Sandıklılı
1 hafta önce

Servet bulut sende belliki Mustafa Başkanın hizmetlerini takdir eden Arkadaşımsın Allah'ım Razı olsun İNŞALLAH.Esnaf yorum diye bir Arkadaş demişki baldızına çiftlik yaptı otel aldı diye kusura bakmayın da esnaf arkadaş O baldızların Anne tarafı zengin Muğlalı ve Eşleride zengin senin karın ağrın CHP li olma ihtimalin çok gibi sen gibi kedi de ulaşamadığı ete mundar dermiş.Senin gibilerin dediği olmayacak Daima İNŞALLAH Allah,ın Dediği olacak Onun Adaleti Şasmaz .LAGALİBEİLLALLAH.

Esnaf Yorum
1 hafta önce

Aileyi yakından tanıyan arkadaş Burcu'yu tanıyor musun :D Burcuyu alacak mıyız :))) Ne boş yapmışsın. Herkes çöl'den rahatsız neyin kafasındasınız. İstemiyoruz kardeşim. Bırak Afyon'u Sandıklı'da bile i-s-t-e-m-i-y-o-r-u-z. Baldızına çiftlik kuran, diğer baldızına otel alan.. Sayayım mı? Bu adamı istemiyoruz. Bende sandıklıda esnafım.

emre
1 hafta önce
Hilmi Çeşme
1 hafta önce

Yönetim kimi istiyor bilmem ama halk koçak istiyor bu aşikar. Çıkar Koçak'ı bak keyfine

Hakan Ataseven
1 hafta önce

Zeybek başkan tepkilerden dolayı mümkün değil olamaz. Mahmut Koçak her dönemki gibi üffürükten aday medyanın abartması. Ceylan Uluçay güçlü, Burhanettin beyin yine adı geçiyor. Çöl sandıklı'da aday gösterilmez boşu boşuna ankette yer kaplatmayın.

Aysun Akbay
1 hafta önce

Aydın kişiliği, kültürü ve karakteri ile Afyon en yakılan ileriye götürebilecek doğru adam

Has afyonlu
1 hafta önce

Site yöneticilerine sesleniyorum. Yaptığınız anket sonuçları sağlıklı değil. Herkes kendi grubuna ankete girip oy vermesi için çağrıda bulunuyor. Alın mikrofonu elinize sahada sesli anlık yapsın anketi. Ama sakın ha sadece uzunçarşıda anıtparkta yapmayın. Bu şehir sadece uzunçarşıdan ibaret değil. Harbiye ataköyde Karşıyaka’da sahip atada yapın. Ya sizi de manipüle ediyorlar. Yada sizde parasıyla yapıyorsunuz bu anketi.

afyonlu03
1 hafta önce

Sayın Çöl'ün veya ekibinin bu anketlere bu şekilde saldırması çok rahatsız edici. Bu itici davranışlardan biran evvel vazgeçilmeli. Bugün Çöl Vekil adayı olsa oy vermem, Başkan adayı olsa yine oy vermem. Oysa daha önce böyle düşünmüyordum.

Hakkı Doğan
1 hafta önce

Sn. Mustafa Çöl sen 7 şehit varken konser yaptın, pavyoncuya oyun havası söylettin. Sen bırak Afyon, Sandıklı’da bile İSTENMİYORSUN

Yetti Artık!
1 hafta önce

Mustafa Çöl istediği siyasetçiden destek beklesin istediği kadar fotoğraf çekinip atsın. Arkasında kimse durmayacak kimse telefonunu açmayacak hale gelecek.

Suat Gazi
1 hafta önce

Mustafa Çöl'ün yerinde olsam kesinlikle tekrar adaylığı zorlamam SANDIKLI'Da dahil. Konuşulanlar hazırlananlar hiç normal değil. Şu yazdığımı tehdit olarak asla düşünmeyin, dost atışı tamamen. Zaten birileri uyarır yakında otur oturduğun yerde diye.

Murat
1 hafta önce
Kuracan
1 hafta önce

Çöl möl karıştırmayın adamın twitterdan başka derdi yok tek hizmet yapmadı ben aslen sandıklılıyım ne suya çare buldu ne elektriğe ne yola çare buldu ne işsizliğe. Afyonuda mahveder saçmalamayın.

Hasan Sayman
1 hafta önce

:)) Birisi yoruma çöl burcu eklesin isminin yanına demiş ahahah. Mustafa & Burcu. Daha dur mustafa efendi, partiye verdiğin zararların hepsini sayfa sayfa yazacak herkes. Kardeşlerini dinle bak özellikle uyarıyorum.

Cızcibıldak
1 hafta önce

Bence artık başka partiler gelmeli Çünkü Çok çalıştılar adeta hizmet aşkıyla ölüyorlar artık başkası gelmelidir.Afyonu besmele çekerek karış karış parsellediler.Yeter söz milletindir.

Aysegul Gundogdu
1 hafta önce
Sezgin Durgut
1 hafta önce

Burası Twitter'a benzemez Ayşe hanım :) Burada trollük sökmez Çöl'ün trolleri sizi.

Ahmet Erkan BİLİR
1 hafta önce

Çöl demişler yorumlarda beyler siz kafayı mı yediniz mantar tarlasına çevirdi adam sandıklıyı yaptığı birşey yok ne iş yapacak afyonda? bizim sahipatanın en ücra köşesi sandıklı merkezinden daha kaliteli yahu

Uraz Arcan
1 hafta önce

İl başkanını gezdiriyor vekiller belli değil mi kimin aday gösterileceği :)

Bir dost kardeş...
1 hafta önce

Mustafa Bey, Saylık'a operasyon çeken sen, referansın veysel hocaya arkasından küfürler yağdıran sen Sen sandıklı'ya bile aday gösterilmeyeceksin. Kendi adını lekeleme!!

Sezgin Durgut
1 hafta önce

Çok ciddi durumlar. İnşallah kendi başını yemez Afyon'a oynayacağım derken... Sandıklı'da rakipleri çok güçlü ÇÖL'de bilmiyor ne istediğini bence şuan.

Ramazan Aslan
1 hafta önce

İşsiz bıraktığın Sandıklı gençlik kollarına baskı yapma Çöl. Bırak adil olsun. Şu yorum yapanlara bakıyoruz hepsi gençlik kolları ahahah. Mahmut Hoca alır..

Salih erturk
1 hafta önce

Çol Sandıklıyi mahvetti değil ki afyonu yönetsin istemiyoruz arkadaş ne adammış bu

Kadir özçakmak
1 hafta önce
Salih Altunbilek
1 hafta önce

Mustafanın adının yanına burcu ekleyin sever kendisi

Makamdan kovdugun adam
1 hafta önce

Çöl sandıklıya ne yaptıda afyona ne yapacakmış ? Sandıklı'da bile görmek istemiyoruz!! Sandıklı oy kullanmaya geldi efendii

Semih
1 hafta önce

Çöl'ü yiyecekler Ankara kaynıyor dosya dosya evrak yapılmış... O yüzden çöl "zor" bence akıllı olup usulca gönüllerin adamı olarak kalmalı

Hacer Demirtaş
1 hafta önce

Mustafa Çöl çalışkan vizyonlu

Halim İzgi
1 hafta önce

Mahmut Koçak vizyon sahibi plan ve projesi olan Afyonu hak ettiği kalkınma moderlesme sürecine getirebilecek birisidir.Afyon için kesinlikle Dr.Mahmut Koçak olmalı

Gülsün yeğen
1 hafta önce

Mustafa çöl tatbiki de

Fahri Bütüner
1 hafta önce

Yaparsa başkanımız Dr.Mustafa Çöl yapar İşin özü Mustafa Çöl sözü

Şerife kurnaz
1 hafta önce
Türkan Karaaslan
1 hafta önce

İnşallah Allah'ın izniyle Mustafa çöl kazanacaktir bu yol bizim yolumuz Allah'ın izniyle

Mustafa Sarıkaynak
1 hafta önce

En yakışanı hizmet yapacak olanı, dürüst halkla iç içe dertleri dinleyip daima çözüm odaklı yaklaşımıyla sayın Dr. Mustafa Çöl başkan olmalı

Ertan Yavuz
1 hafta önce

Kararlı istikrarlı ve verdiği hizmetler ortada MUSTAFA ÇÖL

Mustafa Yapıcı
1 hafta önce
Burcu Ünlüsoy
1 hafta önce
Mustan
1 hafta önce

Mustafa çöl bu maçı alır

Hatice TÜRK
1 hafta önce
Mustafa Çöl
1 hafta önce

Dürüst ilkeli ve çalışkan başkan olan Mustafa Çöl

FIRILDAKLARA OY YOK
1 hafta önce

bir AK Partili olrakilan ediyorum, mahmut koçak aday gösterilirse asla oy vermem, Reise hakaret eden, AK Partililere hırsız, oy çalan diyerek etmedik iftirayı bırakmayan bu fırıldak şahsa asla oy vermem, AK Partililer de oy vermez. AK Parti il teşkilatını bu noktada dik durmaya davet ediyorum.

İşte
1 hafta önce

Bugüne kadar önünüze kimi koydularsa oy verdiniz.şimdimi vermeyeceksiniz ?

Arda Yılmaz
1 hafta önce

Yaparsa Mahmut Kocak yapar.