Alışverişini yerel esnaftan yap, esnafına sahip çık!..

Afyonhaber olarak, bir kampanya başlatıyoruz ve tüm Afyon halkına çağrıda bulunuyoruz... Alışverişini yerel esnaftan yap, esnafına sahip çık!..

Alışverişini yerel esnaftan yap, esnafına sahip çık!..
30 Ocak 2021 - 19:17
Afyonhaber olarak, bir kampanya başlatıyoruz ve tüm Afyon halkına çağrıda bulunuyoruz...

Alışverişini yerel esnaftan yap, esnafına sahip çık!..

Ülkemizde ve Afyonumuzda, esnafımız ve esnaf bağlantılı çalışan insanlarımız, pandemi şartlarından ve kısıtlamalarından dolayı zor günler yaşıyor... Bu zor şartlarda, yerli esnafımızın yanında olalım, alışverişlerimizde biraz fiyat farkı olsa da yerli esnafımızı tercih edelim... Haydi Afyonkarahisar, şimdi dayanışma zamanı, şimdi ülke ve şehir ekonomisinin bel kemiği olan yerel ve küçük esnafın yanında olma zamanı...

www.afyonhabber.com


SOSYAL MEDYADA KAMPANYAMIZIN GÖRSELİ:

Görseli sosyal medya hesaplarınızdan facebook-instagram-twitter da @afyonhabercom hesaplarımızdan paylaşabilirsiniz. İşte görselimiz.

 

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Bir garip
  3 ay önce
  Yerel esnaftan alışveriş yap demişsiniz de Afyon’daki iki yerel market de yumurta fiyatını 18,90 yapmış ne iş? Yerel esnaf böyle yaparsa bu iş olmaz öyle.
 • Id
  3 ay önce
  1 e 5 kazanırken esnaf halkı düşünüyor muydu?Tabi ki herkes kendi cebini duşünecek,kimse bedavaya 1 kg domates vermiyor pazarda...Neresi uygunsa oradan alacak.
 • Ali
  3 ay önce
  İnsani ilişkilerin yozlaştığı herşeyin maddiyata döküldüğü bu zaman da kimse esnafa destek vs olmaz. Herkes cebinden çıkan paraya bakar. Çünkü herkesin dini imanı para olmuş
 • Ashil
  3 ay önce
  Fiyat fazlaysa neden alışveriş yapayım senden