AKÜ'DE DERSLER NASIL İŞLENECEK?..

Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, pandemi ddöneminde AKÜ'de uygulanacak eğitimle ilgili sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulundu.

AKÜ'DE DERSLER NASIL İŞLENECEK?..
12 Eylül 2020 - 11:48
Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, pandemi ddöneminde AKÜ'de uygulanacak eğitimle ilgili sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulundu.İŞTE O AÇIKLAMALAR: 

Güz döneminde Üniversitemiz önlisans, lisans ve lisansüstü programlarında; uygulama gerektiren  dersler hibrit, diğer tüm teorik dersler ve bazı uygulamalı dersler ise senkron olarak uzaktan eğitim yoluyla yürütülecektir. Derslerle ilgili ayrıntılar Web sayfamızda açıklanacaktır.

 

YÖK’ün yazısı, Afyon’daki salgın şartları ve Bölgemizdeki Üni.lerle yapılan istişareler neticesinde Senatomuzun aldığı bu kararlar, camiamıza hayırlı olsun. Bu kararların alınmasında, son günlerde artan salgının riskini yüklenebilme gücümüzün zayıflaması etkili oldu.

 

AKÜ Yönetimi olarak bütün beklentimiz; sizleri kampüslerde, dersliklerde, kantinlerde, kütüphanelerde ve laboratuvarlarda görmekti. Suyu kesilmiş değirmen gibi hissediyoruz. Biliyoruz çok özlediniz ve çok özledik. Hepinizle baharda daha sağlıklı bir ortamda görüşmek dileğiyle

YORUMLAR

  • 0 Yorum