Reklam

Gültekin Uysal: AKP, her önüne gelene "darbeci, terörist" demekten vazgeçmelidir

Demokrat Parti Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, 104 Emekli Amiralin Bildirisi hakkında değerlendirmede bulundu.

Gültekin Uysal: AKP, her önüne gelene "darbeci, terörist" demekten vazgeçmelidir
04 Nisan 2021 - 18:52 - Güncelleme: 04 Nisan 2021 - 18:56
Demokrat Parti Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, 104 Emekli Amiralin Bildirisi hakkında değerlendirmede bulundu.

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, 104 Emekli Amiralin Bildirisi hakkında değerlendirmede bulundu.

Genel Başkan Uysal, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı değerlendirmede, “Bu havuzdan çok su aldınız; bilesiniz ki bu havuzda su yok! Şimdi iş, emekli generallerin bildirisinden ‘Darbe’ çıkarmaya kalmış!” dedi.

AKP’nin sürekli olarak mağduriyet üzerinden çıkar sağladığına vurgu yapan Genel Başkan Uysal, “Melih Gökçek’e suç duyurularına rağmen soruşturma açamayan Başsavcılık şimdi Emekli Askerlerin Montrö ile ilgili haklı olduğuna inandığım açıklamasına soruşturma açmış! Vah ki vah!!!” yorumunda bulundu.

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın 103 Emekli Amiralin Montrö Sözleşmesi tartışmaları üzerine yayınladığı bildiri hakkında şu değerlendirmeleri yaptı:

“Tek davanız, her ne şart olursa olsun iktidar olmak”

‘Mağdurumda, mağdurum...’ Bitmek bilmez bir hikâye AKP için! REFORM, YENİ ANAYASA, MANİFESTO olmadı, abime MAĞDURİYET verin! Söz bitmiş, her şeyi çürütmüşsünüz; tek bir DAVA’nız (her ne şart olursa olsun iktidar olmak) kalmış!

“AKP’nin sahte kabadayıları; ‘CHP rejim elden gidiyor, başörtüsü desin’, ‘TSK, muhtıra versin’ istiyorlar”

AKP’nin ‘sahte kabadayı’ ları istiyorlar ki; CHP ‘rejim elden gidiyor, başörtüsü’ desin, TSK, muhtıra versin! Bu havuzdan çok su aldınız; bilesiniz ki bu havuzda su yok! Şimdi iş, emekli generallerin bildirisinden ‘Darbe’ çıkarmaya kalmış! #YeterBeUsta

“Ülke niye 15 Temmuz’da FETÖ darbe teşebbüsüne maruz kaldı, onu sorgulasınlar”

AKP emeklisine değil de ‘devşirdiğini ve sadakatini makamlarla satın aldığını zannettiklerine’ dikkat etse daha iyi olur!

AKP, unutmak ve bir daha yaşanmasın istediğimiz 27 Mayıs, 12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat gibi Darbelerin akabinde FETÖ ile işbirliği içinde ‘devleti ele geçireceğiz’ diye ülke niye 15 Temmuz’da FETÖ darbe teşebbüsüne maruz kaldı, onu sorgulasın!

“Gökçek’e soruşturma açamayan Başsavcılık, emekli askerlerin açıklamasına soruşturma açmış”

Türk Milleti’nin 750 milyon Dolarını Ankapark’ta yok eden Melih Gökçek’e suç duyurularına rağmen soruşturma açamayan Başsavcılık şimdi Emekli Askerlerin Montrö ile ilgili haklı olduğuna inandığım açıklamasına soruşturma açmış! Vah ki vah!!!

“AKP, yalancı çoban misali…”

Bir kez daha ifade edeyim; darbelerin gerçek mağduru bir geleneğin temsilcileri olarak dünkü darbelere de 15 Temmuz FETÖ Darbesine de yarınlarda aynı habis düşünce içindeki teşebbüslere de karşı duruşumuz nettir. Ayrıca darbelerin sadece askerlerden gelmediğini de biliyoruz.

AKP, her önüne gelene ‘darbeci, terörist’ diye diye YALANCI ÇOBAN misali toplumu gerçek DARBECİ ve TERÖRİSTLERİ ayırt edemez hale getiriyor!


YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • afyonlu
  2 hafta önce
  Afyonlu biri olarak seninde afyonlu olmandan utanıyorum. biz vatandaş olarak gerçekleri görüyoruz nasıl bir parti başkanısınki gerçekleri görmüyorsun y
 • Vatan
  2 hafta önce
  Tek kelimeyle yuh sana ve zihniyetine. Başkanı olduğun parti başkanını bu zihniyet şehit etti. Tek kelimeyle yazıklar olsun
 • İşte
  2 hafta önce
  Herkesin rant peşinde koştuğu bu günlerde, taşın altına elini koyan ender siyasetcilerdensin.seni tebrik ediyorum.
 • celal yiğit
  2 hafta önce
  Ne zaman diyarbakır analarını ziyaret ettin birkaç olumlu demeç verdin tamam doğru yolu bulmuş heralde dedim.. fetöye ve eski vesayetçilere tavır almaman, halkın iradesine saygı duyup hazmedemeyişin, her vesayetçi açıklama ve kalkışmaya alkış tutma çaban, şahsen ve siyaseten ne olduğun ve nerde durduğun konusunda, bende ve benim gibi düşünen bir çok hemşehrimde birilerinin adamı olduğun düşüncesini kuvetlendiriyor maalesef... Büyük hayal kırıklığısın anlayacağın.. Yazık..
 • Serdar
  2 hafta önce
  Sayın başkan görüşlerinizi ifade etmenizi saygı ile karşılıyorum. Ancak katılmıyorum. Bu adamlar dışarıdan aldıkları emir ile ülkeye ayar vermeye çalışıyor. Sizinde üyesi olduğu gazi meclisi yok sayıyor. Kendi siyasi görüşlerini topluma dikte etmeye çalışıyor. Siz ise tahsilli beyefendi takdir ettiğim bir kişiliğiniz var iken bunlari goremiyorsunuz veya işinize gelmiyor. Allah tan politikalariniza toplumda binde 000.2 oranında begeni var.