Reklam

AK PARTİLİ VE MHP'Lİ GENÇLER TWITTER'I BIRAKTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sosyal medya sitelerine yönelik sert tepkisinden sonra AK Partili gençler ve Ülkü Ocaklarına bağlı gençler de Twitter hesaplarını kapatma kararı aldı.

AK PARTİLİ VE MHP'Lİ GENÇLER TWITTER'I BIRAKTI
02 Temmuz 2020 - 00:17 - Güncelleme: 02 Temmuz 2020 - 00:43
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sosyal medya sitelerine yönelik sert tepkisinden sonra AK Partili gençler ve Ülkü Ocaklarına bağlı gençler de Twitter hesaplarını kapatma kararı aldı.MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de "Bugün sizlerle son Twitter mesajlarımı paylaşacağım" diye yazdı.Öte yandan MHP Milletvekilleri ve parti teşkilatı üyeleri ile Ülkü Ocakları ve AK Gençlik de Twitter kullanımını askıya aldı.

 
Cumhurbaşkanı Erdoğan kızı Esra Albayrak'a Twitter üzerinden gelen yorumlara tepki gösterdi ve "Bu millete, bu ülkeye bu tür mecralar yakışmıyor. Onun için de bir an önce biz bunları parlamentomuza getirip bu tür sosyal medya mecralarının tamamen kaldırılmasını istiyoruz" dedi.Erdoğan'ın açıklamasından sonra Devlet Bahçeli sosyal medya hesaplarını askıya alırken, AK Partili ve MHP'li sosyal medya kullanıcıları #AkGençlikHesaplarınıKapatıyor  ve  #ÜlkücülerHesapKapatıyor hashtagları ile hesaplarını kapatmaya başladı. 

YORUMLAR

  • 1 Yorum