Reklam

AK Partili Neşe Taşpınar, önce deste deste paraları paylaştı, sonra dağıttı!..

Afyonkarahisar Dinar Belediyesi Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Neşe Taşpınar, deste deste paraların önce resmini çekti, sonra Sosyal Medya'dan paylaşıp ihtiyaç sahiplerine dağıtmaya başladı.

AK Partili Neşe Taşpınar, önce deste deste paraları paylaştı, sonra dağıttı!..
07 Mayıs 2021 - 00:25
Afyonkarahisar Dinar Belediyesi Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Neşe Taşpınar, deste deste paraların önce resmini çekti, Sonra Sosyal Medya'dan paylaşıp ihtiyaç sahiplerine dağıtmaya başladı.Sosyal Medya Hesabından deste, deste paraların resmini paylaşan, Dinar Belediyesi Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Neşe Taşpınar; 

"Değerli Dostlar, Genelde ihtiyaç sahipleri kardeşlerimize ramazan kolisi yardımı yapılırken ( Allah razı olsun ) bizde bu pandemi döneminde,
Ev kirasını,elektirik,su telefon,doğal gazını ödeyemeyen WhatsApp tan bize ulaşan kardeşlerimize nakdi yardım da bulunmaya devam ediyoruz.
Ramazan ayının bereketini paylaşan tüm kalplere selam olsun..." Paylaşımında bulundu.

Dinar'daki tüm vatandaşlar Neşe Taşpınar'ın bu paylaşımını ise geleceğin Ak Parti Milletvekili belli oldu yorumunda bulundular. Bazı Vatandaşlar ise Dinar İlçesinden Belediye Meclis üyesi ramazanda Ev kirasını,elektirik,su telefon,doğal gazını ödeyemeyen vatandaşlara destek veriyor. Vatandaşlar Ak Parti Dinar Kadın Kolları Başkanı Gül Çağlı'dan da aynı şekilde destek beklediklerini belirttiler.

Haber: Ahmet Uçmak

 

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Anavatan
  2 ay önce
  Sağ elin verdiğini sol el bilmeyecek. Biz ne oldu buralara geldik
 • İşte
  2 ay önce
  Çok görgülü bir hanımefendi, mutlak milletvekili olmalı.hatta aile sosyal politikalar bakanlığına çok ta yakışır.
 • Hasan
  2 ay önce
  İslam adap ve ahlakında hayrın gizliliği vardır. Ne gerek var para gösteriyorsunuz
 • tekin çetin
  2 ay önce
  uçmak buna denir