"AK PARTİ VEKİLLERİ BİRİLERİ GİBİ LAF YAPMIYOR İCRAAT YAPIYOR"

"AK PARTİ VEKİLLERİ BİRİLERİ GİBİ LAF YAPMIYOR İCRAAT YAPIYOR"
18 Ağustos 2020 - 16:36
“AK Parti vekilleri birileri gibi laf yapmıyor icraat yapıyor”

 

Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ise "Milletimize hizmet etmeyi kendimize görev bildiğimiz günden bugüne dava arkadaşlarımız ile beraber, şehrimizin kalkınması ve çok daha iyi konumlarda kendini gösterebilmesi için elimizden geleni sonuna kadar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Milletimizin iyi ve kötü gününde bazen bir telefon bazen bir telefondan daha yakınında olduk. Birileri gibi şehrimizin boş bulduğu sokaklarında sırf esip gürlemek yerine icraat yapmayı ve bu icraatları takip etmeyi sürdürüyoruz. Gerçekleştirdiğimiz birçok yatırım projesinin yanı sıra devam etmekte olan yatırımları ve projeleri yerinde inceliyor sürekli takibini yapıyoruz. Şehrimizde gerçekleştirilecek olan 3 yeni proje için Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımız tarafından yürütülen Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı kapsamında açıklanan sonuçlar neticesinde toplamda 4.8 Milyon TL'nin üzerinde bir yatırım aldık. Afyonkarahisarımızın bugüne kadar yaptığımız icraatlar sonucunda gerçekleşen yatırımlar ve şehir vizyonumuzdaki mükemmel değişim, ileriki zamanlarda şehrimiz için çok daha iyilerinin gerçekleşeceğinin kanıtı olmaya yeter. Bizler bu şehrin sokaklarında büyümüş bu şehre kendini adamış bu şehrin evlatlarıyız. Yılmadan yorulmadan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın işaret ettiği hedefler ve vizyon doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

 

“Vatandaş bize gelip ‘Biden CHP’ye erken seçim şartı ile mi destek veriyor’ diye soruyor”

 

Yurdunuseven, “ABD Başkan adayı Biden’in 7 ay önce yaptığı bir konuşma için 7 ay içinde değişen ne diye soruyorlar. Değişen şu; Joe Biden 7 ay önce başkan adayı değildi, şimdi oldu. Asıl değişmeyenlere bakmak lazım; Erdoğan 7 ay önce de Biden’in hedefiydi, şimdi de. Sözünü ettiği muhalefet 7 ay önce de Biden’in emri altındaydı, şimdi de… Eğer aksi olsaydı 7 ay önce konuşur, cevap verir ve konuyu kapatırlardı. Biz kimsenin ne uşağıyız ya da yönettiği bir parti değiliz diyemediler. Susmak kabulleniştir. Bu yüzdendir ki akıllara ‘Bu muhalefet Amerikadan mı yönetiliyor’ sorusu geliyor. Biden’in açıklaması gündeme geldiğinin hemen ardından da CHP’nin Afyonkarahisar milletvekili erken seçim açıklaması yapıyor. Vatandaş bize gelip ‘Biden CHP’ye erken seçim şartı ile mi destek veriyor’ diye soruyor” ifadelerine yer verdi.

 

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • OKUYUCUNUZ
  8 ay önce
  evet muazzam icraat yapıyorsunuz ama kimler için hakkınızı yememek lazım millet için yapsaydınız eski futbol sahamız millet bahçesi olurdu ama olmadı ne oldu kime oldu yazık böyle icraatlara hani bir söz vardır kaşık kepçe meselesi o kadar üzülüyorumki sizlere oy verdiğime bir afyonlu olarak özellikle size selam vermeyi bile çok görüyorsunuz biz esnafız dükkanımızın önünden geçiyorsunuz selam bile vermiyorsunuz İCRAAT HE
 • ahmet benzer
  8 ay önce
  AFYONSPORA BAKIN ÖYLEYSE....