Reklam

AK PARTİ HEYETİ İSCEHİSAR İLÇE TEŞKİLATINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

AK PARTİ HEYETİ İSCEHİSAR İLÇE TEŞKİLATINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

AK PARTİ HEYETİ İSCEHİSAR İLÇE TEŞKİLATINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU
16 Ocak 2019 - 13:15 - Güncelleme: 18 Ocak 2019 - 10:24

 

Afyonkarahisar Ak Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Afyonkarahisar Milletvekillerimiz Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven ve il yönetiminden oluşan heyet İscehisar İlçe Teşkilatına gelerek hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdiği konuşmasında,İscehisar Ak parti teşkilatı olarak İscehisar ve İscehisarlılar için Hep birlikte Çalışacaklarını söyledi.

 

Ak Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen burada yapmış olduğu konuşmada; İscehisar  ilçesinin 31 Mart seçimlerinde yine bir ilke imza atacağına yürekten inanıyoruz.İscehisarlılar seçimlerde Sandıklarına hep sahip çıktı ve çıkmaya devam edecektir.Bizim Her seçim Bölgesinde adayımız Recep Tayyip Erdoğan,başkanımızı bu sekilde desteklemeye devam edeceğiz.Yeni İlçe Yönetimimize ve Başkan Adaylarımıza başarılar diliyorum.”dedi.

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunusevende,

İscehisar Bizim herzaman Bir numaramız oldu ve olmaya devam edeceğine yürekten inanıyoruz.Seçimlerdeki zafer reokunu kimselere yerelseçimlerde de kaptırmayacaktır.Çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmayacağız.”dedi

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya’da Yeni Atanan İlçe Başkanımız Metin Balaban ve yönetimine Başarılar diliyor,Yeni açıklanan Belediye başkan Adaylarımız Mustafa Çibik ve Basri Çetinkaya’ya da yerel seçimlerde başarılar diliyorum.İscehisar’da büyük yatırımlara imzamızı teşkilat olarak attık.Viyadük üst geçit,Yeni Hastane çalışmaları,Osb genişleme çalışmaları,Doğalgaz,Toki ve daha bir sürü hizmetimiz ile İscehisarı kalkındırmak için yoğun çabalarımız devam etti ve edecektir.Bütün İscehisar lı kardeşlerimize desteklerinden dolayı teşekkür ederim.Bu destekleri Cumhurbaşkanımız Recep tayyip Erdoğan ve Başkanlarımız içinde devam edeceğine gönülden inanıyoruz.”dedi.

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve Eski Bakan Prof.Dr. Veysel Eroğlu’da

 Yeni ilçe Teşkilatımıza be Yeniden Aday olan Mustafa Çibik Başkana ve Seydiler belediye başkanımız basri Çetinkaya başarılar diliyorum.Seydiler  Başkanımız İbrahim Akkaya ‘ya da teşekkür ediyorum. İscehisar ilçemiz Bizim buradaki bir kalemiz.Burada Oylarımızı artırarak devam etmemiz gerekiyor.İscehisar ile Hep gurur duyduk duyacağız.Her seçim de CumhurBaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Müjdeli haberler verme arzusundayız.Bu seçimler Hepimiz için önemli Milletimizin geleceği için önemli, Muhalefet partililer Ak Partinin oylarının düşmesini sanki Ak parti seçip kaybediyormuş gibi gösteriyor.halbuki Ana Muhalefet Lideri daha bir seçim kazanamadı, bu yüzden Bizler Oylarımızı artırarak devam edeceğiz.vatandaşlar için elimizden gelen çalışmayı yapacağız.Vatandaşların gönlünü alacağız.31 Mart Akşamı Müjdeli Haberleri alacağız. Allah sizlerden razı olsun.Bizler büyük hedeflere yelken açacağız.Cumhurbaşkanımızın gösterdiği hedefler doğrultusunda çalışacağız.Büyük hedefleri olmayan lar tarih sayfasından savrulup gitmişerdir.İnşallah Hedeflerimize sizlerle insanlarımızla ulaşacağız. Kadın Kollarımıza,Gençlik kollarımıza ve İlçe Teşkilatımıza sesleniyorum.Kapı Kpı dolaşacağız.İnsanların gönlüne gireceğiz ve Yerel seçiplerde başarı ile çıkıp hizmetlerimize devam edeceğiz.”dedi.

 

Afyonkarahisar Ak Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Afyonkarahisar Milletvekillerimiz Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven ve il yönetiminden oluşan heyetin ziyaretinde Ak parti İlçe başkanı Metin Balaban,Eski İlçe başkanı Murat Dikmen,Hüseyin Karakuzu,Belediye Başkanı Mustafa Çibik,Seydiler Belediye Başkanı İbrahim Akkaya,İl Genel Meclis Üyeleri Selçuk Çirkin,Halim Göral,Kadın Kolları başkanı Gülsefa Azgın ve gençlik Kolları Başkanı Mesut Çelen ile İlçe yönetimi hazır bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum