Reklam

AK PARTİ'DEN ÖNCE AFYONKARAHİSAR BİR KÖYDÜ

Eroğlu, "AK Parti’den önce Afyonkarahisar’ın halini hatırlayın bir köy iken şu anda dünya şehirleri ile yarışan bir Afyonkarahisar var." dedi.

AK PARTİ'DEN ÖNCE AFYONKARAHİSAR BİR KÖYDÜ

Eroğlu, "AK Parti’den önce Afyonkarahisar’ın halini hatırlayın bir köy iken şu anda dünya şehirleri ile yarışan bir Afyonkarahisar var." dedi.

AK PARTİ'DEN ÖNCE AFYONKARAHİSAR BİR KÖYDÜ
08 Şubat 2019 - 10:46

Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu'ndan  Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyarette flaş açıklama.

Eroğlu, "AK Parti’den önce Afyonkarahisar’ın halini hatırlayın bir köy iken şu anda dünya şehirleri ile yarışan bir Afyonkarahisar var." dedi.

Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, AK Parti’nin Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Afyonkarahisar’da da hizmetleriyle destan yazdığını söyledi. Belediyecilik denince akla ‘AK Parti gelir’ diyen Eroğlu; “AK Parti’den önce Afyonkarahisar’ın halini hatırlayın bir köy iken şu anda dünya şehirleri ile yarışan bir Afyonkarahisar var. Nereden nereye geldiğimize bir bakansanız, hiçbir şey olmasa bile kokarcayı, Akarçay yapmakla Afyonkarahisar ne kadar geliştiği ortada.  Afyonkarahisar şu anda Türkiye’deki en mutlu iller sıralamasında ikinci sırada. Teşviklerden en çok istifada eden il neresi, tabi ki; Afyonkarahisar.  Merkezi hükümetin Afyonkarahisar’a yaptığı yatırım miktarı şu ana kadar 21 milyar TL. Belediyemizin ve Özel İdaremizin yatırımlarını da dikkate alırsanız 30 milyar TL’den fazla Afyonkarahisar’a yatırım yapıldı. Ankara’ya, İstanbul’a gitmek bir meseleydi ama şu anda bütün yollar Afyon kaymağı gibi oldu.  530 kilometre bölünmüş yolla destan yazdık.  Geçmişte Afyonkarahisarlılar sağlıkta çevre illere giderken Türkiye’nin en modern hastanelerini Afyonkarahisar’a kurduk.  Afyonkarahisar’da sağlık alanında dört dörtlük bir sistem oluştu.

YORUMLAR

 • 16 Yorum
 • ONUR BOĞA
  1 yıl önce
  Kim ne derse desin eski devlet hastanesi nin pis olduğunu biliyorum bizim halkımıza dört dörtlük hizmette verse nankör bizim halkımız ne istiyor çalışmayacak cebinde parası olcak kumar oynuyorsa oynamaya devam edicek içki içiyorsa icmeye devam edecek yani emeği ile çaba sarf etmeden yaşamak istiyor olmaz aza ganaat etmeyen çoğu bulamaz devlet dusmalari bunlara ıyi etmeyeceksin surundurceksin
 • Valili köy
  1 yıl önce
  Şimdi de valili köy.
 • Akkonaklı
  1 yıl önce
  Afyonun ortasında kalesi türküne uyarlayıp dağ yaratıp Kale yapmışsınız, Afyonun ortasına Kale çok güzel olmuş, (beka meselesi için önemli.) Bir kâğıt fabrikası (Çay Seka) Bir Şeker Fabrikası yapmışsınız Gerçekten harikalar yaratmışsınız. (zekâ meselesi için önemli.)
 • Mutlu koyun
  1 yıl önce
  Böylece bu kadar koyunun nerden geldiği anlaşıldı köylük yermişiz sonuç olarak hatta şöyle bi slogan yapsaydık minik reis: en mutlu koyunlar afyon da otlarlar hedef 2023 oyum akparti
 • ALI
  1 yıl önce
  BAKANIMIZ BI HAYLI ABARTMIŞ
 • serhat hoca
  1 yıl önce
  Yakıştıramadım ne demek bir köydü lafı.Çok ağır bir itam.
 • Tunç TEKİN
  1 yıl önce
  Veysel bey insan bazen talihsiz bir söz söyler.O söz yıllarca unutulmaz.Büyük bir pot kırdınız.Size kalsa,Türkiye Cumhuriyeti'ni de siz kurdunuz.İstanbul'u siz fethettiniz.Elektrik sizin icadınız.AKPARTİ'den önce mağaralarda yaşıyorduk.Şehire at arabasıyla giderdik.Analarımız çamaşırı Akarçay'da yıkardı.Sobada tezek yakardık.Allah razı olsun.Sayın hocam Türkçeniz biraz zayıf.Acaba ailenizin kökenleri Urfa veya Van tarafına mı dayanıyor?Şuhut'ta böyle bir söylenti var.Aslen Şuhut'lu olmadığınız,dedelerinizin Güneydoğu'dan sürgün geldiği söyleniyor.
 • Tunç TEKİN
  1 yıl önce
  Veysel hocam bakanlıktan ayrılmak size fazla yaramamış.Afyonkarahisar,Selçuklu ve Osmanlı döneminde olduğu gibi Türkiye Cumhuriyeti'nde de önemini korumuş bir vatan köşesidir.Talihsiz bir açıklama olmuş.Bu ifadenizden köyleri ve köylüleri de küçümsediğiniz anlamı çıkar ki çok ayıp.Afyon'da satılmadık fabrika bırakmayan sizler,hangi taşın üstüne taş koydunuz?Yapılan apartmanları,alışveriş merkezlerini,termal otelleri siz mi yaptınız,yoksa müteşebbis insanlar mı?Geçmiş iktidarları töhmet altında bırakıyorsunuz,hepsinin emeği vardır.Siz içinden çıktığı kabuğu beğenmeyen civciv misali şımardınız.
 • Devrim
  1 yıl önce
  Şimdi çok mu farklı.
 • Dostça
  1 yıl önce
  Sayın bakanımın sanırım dili sürçmüş olabilir benzetme ağır kaçmış. Sayın Çoban da belediyecilik anlamında kendisine haksızlık etmeyelim ama başarılıydı niçin aday yapılmadı anlayamadım yeni aday seçilirse kuş mu konduracak.
 • Doğrucu Davut
  1 yıl önce
  Ahaha, şu anda köy değilmiş! Tek rakibimiz Tokyo! Yersennnnn!
 • Ahmet Türkyılmaz
  1 yıl önce
  Sayın vekilim köylü olmaktan utanıyormusun yoksa ben köyde yaşıyorum çok mutluyum ve rahatım sizin birzamanlar köy dediğin şehir e gitmek dahi istemiyorum zaruri ihtiyaçlarımız olmasa gitmek dahi istemiyorum sayın vekilim çarşıyı pazarı okulların durumuna bak bi ne halde Okullarda sigara içmeyen çocuk yok gibi bakıyorumda daha 12 _ 15 yaşındaki çocuklar kötü alışkanlıklara alışmışlar çok yazık ,köyken dahaiyiydi keşke köy kalsaydı . Birde sayın vekilim kamuoyunun aydınlatılması için Çoban ve ailesinin mal varlığı nın açıklanmasını istiyorum ..
 • Alişan
  1 yıl önce
  Evet üç çocuk babasıyım ben sakarya,lıyım üç evladım o muhteşem köylü Saygılarımla Alişan ailesi
 • Koray Aydın
  1 yıl önce
  Doğru diyor Veysel bey,Afyon halkı daha önce tuvaleti bile bilmezdi.Dağlara ediyorduk.Bunlar gelince öğrendik.Bakın Bakın trafik bile ne kadar rahatladı.Ohh otoparklarımız ne kadar güzel.Ohh hayat ne kadar ucuz.Bakın Bakın ekmek almak için kuyruklar oluşturan Suriyelilerde doldurmuş şehrimizi ne kadar şükretsek azdır.Ohhh fakirimizde çoğalmış Belediye Beleşe senin,onun,bunun hakkını dağıtıyor.Dağıtsınki o beleşçiler bir daha oy versinler.Ohhh şehrimiz Fabrikalarla dolmuş işsiz gençler hiççç kalmamış.Yollarımızı bir görseniz her yer köstebek yuvası gibi ama ayıp olur diye susup şükür ediyoruz.Çünkü burası Veysel beyin dediğine göre Dünya Şehirleri ile yarışan Metropol bir Şehir.Lafontenden Masalları dinlemeye tamammı diyeceğiz devammı edeceğiz.Eskiden Köy olup şimdi Şehirde yaşayanlar 31 Mart'ta siz karar vereceksiniz.
 • Nebi Sağlık
  1 yıl önce
  Sayın bakan çok haklı afyon bir köydü şimdi köyden de beter hale geldi. En modern hastane diyor sandıklı ilçesinde doktor yok doktor..beyin cerrahi çocuk doktoru acil servise öğrenci koymuş en ufak birseyde afyon a ordan eskişehir e sevk ediliyor. Eşim erken doğum yaptı sandıklı hastanesi ambulans yerine basana kendi aracımla götürmemi söyledi afyonda sandıklı hastanesi hakkında tutanak tutuldu hasta bu şekilde gönderilmez diye hakikaten daha büyük bir koy olduk şimdi doğan çocuğumu hastaneye bike y ispartaya yada denizliye götürüyorum çünkü doktor bey teşhis koyamıyor çocuğa.
 • Çagatay
  1 yıl önce
  Hala öyle. Gidiş geliş 4 saat gezme 4 saat =8 saatini ayıran herkes kent görmeye Eskişehir'e gelebilir.