Reklam

AFYONKARAHİSAR ULAŞIMDA ŞAHA KALKACAK

AFYONKARAHİSAR ULAŞIMDA ŞAHA KALKACAK

AFYONKARAHİSAR ULAŞIMDA ŞAHA KALKACAK
10 Mayıs 2019 - 12:43

Afyonkarahisar Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven ve belediye başkanlarından Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Çay Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Atlı, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum’u, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Mehmet Cahit Turhan’ı ve Spor Toto Teşkilatı Başkanlığını ziyaret etti.

Bakan Kurum’dan Cirit Kayası Talimatı

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya giden belediye başkanları Milletvekilleri ile birlikte Afyonkarahisar ve ilçelerindeki belediyelerin alt yapı ve araç ihtiyaçları ile İller Bankasının yapacağı hizmetler konusunda Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u makamında ziyaret ederek desteklerini talep etti.

Ak Parti Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in seçim vaatleri arasında bulunan Cirit Kayalığı Millet Bahçesi projesinin değerlendirilerek hemşerilerimizin hizmetine açılması için bilgi aktaran heyete Bakan Kurum’dan tam destek geldi. Milletvekilleri, gerekli çalışmaların yapılması için personeline talimat veren Sayın Murat Kurum’a teşekkür ederiz dedi.

Afyonkarahisar Ulaşımda Şaha Kalkacak

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Mehmet Cahit Turhan’ı makamında ziyaret eden Milletvekilleri ve Belediye Başkanları Türkiye’nin dört bir yanında devam eden hızlı tren çalışmalarının Afyonkarahisar kısmının tamamlanarak hızlı trenin 2020 yılından itibaren hemşerilerimizin hizmetine girmesi ve yine Ak Parti Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in seçim vaatleri arasında bulunan AFRAY Projesinin hayata geçirilmesi konularından Sayın Turhan’ın desteklerini talep etti.

Seçim öncesi Afyonkarahisar’ı ziyaret eden Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın askeri havaalanın sivil uçuşlara açılması konusunda her türlü desteği vereceği müjdesinden sonra konunun Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bakan kısımları ve sürecin hızlandırılması için Bakan Turhan’ın yardımları talep edildi.

Şehrimizin kavşak noktası olması nedeni ile karayollarının büyük bir öneme sahip olduğunu belirten Milletvekilleri bu kapsamda yürütülen duble yol çalışmaları ve projeleri hakkında da Bakan Turhan’la istişarelerde bulundu.

Bütün konularda Bakan Turhan’ın olumlu ve destekleyici tutumu nedeni ile çok bereketli ve faydalı bir görüşmenin olduğunu belirten Milletvekilleri Sayın Mehmet Cahit Turhan’a teşekkür ederiz dedi.

Afyonkarahisarlı Gençler Her Bölgede Spor Tesislerine Kolaylıkla Ulaşabilecek

Afyonkarahisarlı gençlerin ve vatandaşların her ilçede ve beldede spor tesislerine kolaylıkla ulaşabilmesi konusunda her türlü desteğin ve çalışmanın yapıldığını belirten Milletvekili Av. Ali Özkaya bütün ilçelere ve beldelere spor tesislerinin yapılarak hizmete açılması için Ak Partili Belediye Başkanlarıyla birlikte Spor Toto Başkanlığını ziyaret ederek desteklerini talep etti.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • gercekler
  1 yıl önce
  AFRAYIN TEMELİ NE ZAMAN ATILACAK MERAK EDİYORUZ ASKERİ HAVALANI SİVİL UCUŞLARA ACILACAKTI NEDEN ALTINTŞA TRİLYONLARI GÖMDÜNÜZ. ESKİŞEHİRİN UŞAĞIN KENDİ HAVA ALANLARI VARDI ZATEN AMAÇ MÜTEAHHİTLERİ KAZANDIRMAK, TRİLYONLARI YOLCU GARANTİSİ OLARAK ZARAR EDEN HAVAALANINA ÖDÜYORUZ YAZIK MİLLETE
 • gerçekçi
  1 yıl önce
  askeri havaalanı sivil uçuşlara açılacaktıda altıntaşa niçin havaalanı yapıp milleti soydurdunuz