Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri yapıldı. Seçimler sonucu kesin olmayan sonuçlar ATSO internet sayfasında yayınlandı.

Gözden kaçırmayın

İl Müftüsü Dazkırı İlçesinde Ziyaretler Gerçekleştirdi.İl Müftüsü Dazkırı İlçesinde Ziyaretler Gerçekleştirdi.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri yapıldı. Seçimler sonucu kesin olmayan sonuçlar ATSO internet sayfasında yayınlandı.

Cumartesi Günü ATSO’da gerçekleşen seçim sonuçlarına göre Kırmızı Liste 44 koltuk kazanırken, Mavi Liste 40, Beyaz Liste 3 koltuğun sahibi oldu.

Perşembe günü yapılacak ilk meclis toplantısında en çok meclis üyesinin oyunu alan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı seçilecek.
 

AFYONKARAHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI MECLİSİNE GİREN 87 İSİM - ŞİRKET:

Adnan Şenel (beyaz liste)

Yazgı Külcüoğlu (Beyaz liste)

Mustafa Bor (Beyaz liste)

Osman Erdam (Kırmızı)

Safa Topal (Kırmızı)

İzzet Gelişgen (Mavi)

Necati Taşpınar (Mavi)

M. Önder Artuk (Mavi)

Fatih Mühsürler (Kırmızı)

Abdurrahman Kocaşaban (Kırmızı)

Ahmet Alp (Kırmızı)

Necmettin Ayyıldız (Kırmızı)

Ekrem Demirel (Kırmızı)

Mustafa Kardaş (Mavi)

Mustafa Taşbaş (Mavi)

Kocatepe Medikal (Mavi)

Traf Sağlık Ürünleri (Mavi)

Kardelen Kaya Eğitim (Mavi)

Çağlayan Orman Ürünler (Mavi)

Nakilcioğlu Orman Ürünleri (Mavi)

Panova Yapı (Kırmızı)

ÇVK ısı (Kırmızı)

Tabi Mermer (mavi)

Adnan Aygün (Mavi)

Balmahmut Mermer (Mavi)

Tufan İplikçioğlu (Kırmızı)

Ahmet Dönerkaya (Kırmızı)

Orhan Çetingül (Kırmızı)

Ahmet Gürel (Mavi)

Şükrü Balık (Mavi)

Bülent Saygı (Kırmızı)

Osman Ulupınar (Kırmızı)

Süleyman Çevik (Kırmızı)

Nureddin Aydın (Kırmızı)

Bekir Bayana (Kırmızı)

Nebahattin Demirel (Kırmızı)

Ahmet Burak Ertürk (Mavi)

İbrahim Balık (Mavi)

Mevlüt Karkı (Mavi)

Abdurrahman Kafadar (Mavi)

Ali Günçar (Mavi)

Çetin İplikçioğlu (Kırmızı)

Adnan Demirel (Kırmızı)

Kerem Güzel (Kırmızı)

Mustafa Kocaşaban (Mavi)

İsmail Palalı (Mavi)

Kadir Öğüt (Mavi)

Mesut Tabak (Kırmızı)

Gürani Güzbey (Kırmızı)

Hayrettin Güzbey (Kırmızı)

Hüseyin Çetinbaş (Kırmızı)

Ali Çiloğlu (Kırmızı)

Ömer Altınay (Kırmızı)

Ahmet Akkent (Kırmızı)

İbrahim Sömer (Kırmızı)

Mehmet Özer (Kırmızı)

Mehmet Kumartaşlı (Kırmızı)

Alparslan Üstün (Kırmızı)

Bekir Özerdem (Kırmızı)

Adnan Bızıkçı (Kırmızı)

Ottoman Kafeterya (Mavi)

Mustafa Özbek (Mavi)

Atilla Efe (Mavi)

Orhan Koç (Mavi)

Yıldem Özel Eğitim (Mavi)

İkra Maden (Mavi)

Marble City (Mavi)

Boran Mühendislik (Mavi)

Mehmet Gündoğan (Mavi)

Mecit Tarkan (Mavi)

Ahmet Seçkin (Mavi)

Ceylan Elçi (Kırmızı)

Yılmaz Memiş (Kırmızı)

Mehmet Kurşun (Kırmızı)

Mustafa Gül (Kırmızı)

Süleyman Kırlıoğlu (Kırmızı)

Emre Burak Tağ (Mavi)

Abdullah Korkmazoğlu (Mavi)

M. Önder Artuk (Mavi)

Afyon Şoför Okulu (Mavi)

Mustafa Fatih Okçu (Mavi)

Burak Açıkgözoğlu (Mavi)

Özbak Gıda (Kırmızı)

Şengül Gıda (Kırmızı)