Afyonkarahisar Polisinden bir swinger operasyonu daha!..

Afyuonkarahisar polisinden bir swinger operasyonu daha!.. Bu sefer itiraf ettiler!..

Afyonkarahisar Polisinden bir swinger operasyonu daha!..
18 Aralık 2020 - 08:13 - Güncelleme: 19 Aralık 2020 - 00:05
Afyuonkarahisar polisinden bir swinger operasyonu daha!.. Bu sefer itiraf ettiler!..

Kimliğini gizleyen Afyonkarahisar polisi sosyal medya hesabından swinger - eş değiştirme ilanı vererek müstehcen görüntüler paylaşan evli çift ile buluştu, suçlarını itiraf ettirerek çiftin hakkında yasal işlem başlattı.

Dün akşam saatlerinde Afyonkarahisar kent merkezinde sosyal medya hesabından swinger (eş değiştirme) ilanı veren bir çift yakalandı.

POLİS, KİMLİĞİNİ GİZLEDİ

Sosyal medya hesabından swinger (eş değiştirme) ilanı veren bir çifti takibe alan ekipler çift ile iletişime geçerek görüşmek istedi. Bunun üzerine ekipler polis olduklarını gizleyerek G.G. isimli kadın ve eşi M.G. ile bir parkta buluştu. Her şeyi itiraf ettiler! Kimliğini gizleyen polis, swinger ilanı veren çifti kıskıvrak yakaladı

İTİRAF ETTİLER

Evli çift, polis ekiplerine sosyal medya hesabının kendilerine ait olduğunu belirtip itirafta bulundu. Şahısların haklarında Türk Ceza Kanununun 226. maddesi gereği müstehcenlik suçundan şüpheli olarak işlem yapılıp tahkikat başlatıldı.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • memleket sevdalısı
  4 ay önce
  Allah sonumuz hayır eylesin.
 • Afyok
  4 ay önce
  Afyon ahlak masası mı çok iyi afyon da böyle şeyler mi çoğaldı anlamadım.sürekli birileri yakalanıyor.umarız daha çok bu şeylerle mücadele ederler de bunlar biter