AFYONKARAHİSAR MERKEZDE 4 MESKENE KARANTİNA KARARI!..

Afyonkarahisar Valiliği İl Hıfzıssıha Meclisi, bugün Vali Gökmen Çiçek Başkanlığı’nda toplandı.

AFYONKARAHİSAR MERKEZDE 4 MESKENE KARANTİNA KARARI!..
09 Kasım 2020 - 21:56
Afyonkarahisar Valiliği İl Hıfzıssıha Meclisi, bugün Vali Gökmen Çiçek Başkanlığı’nda toplandı.Toplantıda Afyonkarahisar merkezde bulunan 4 meskene karantina kararı çıktı.
 

Merkez Gazi Mahallesi, 542 Sokak, Berra Sitesi A4 Blok No:2/3 Kapı No: 12 adresindeki daire, Merkez Gübvenevler Mahallesi, Namık Kemal Caddesi, Altınay Apartmanı, Blok No: 13 İç Kapı No:3 adresindeki daire, Merkez Karşıyaka Makallesi 1705 Sokak No:11 İç kapı No:1 adresindeki müstakil bina, Merkez Nazmi Saatçi Mahallesi, Şehit Sami Çiftçi Caddesi, Gülbahar Apt. Blok No:22 İç Kapı No:1 adresindeki binada karantina kararı alındı.

Bu adreslerde görülen covid-19 vakaları nedeniyle tedbirlerin artırılarak karantina uygulamasının başladığı öğrenildi. Bu adreslerde bu gece yarısı itibariyle karantina uygulamasına geçileceği ifade duyuruldu. Bu binalara giriş ve çıkışlar yasaklandı.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • tekin çetin
  6 ay önce
  işimiz yaşamımız çok zor yaşamak haksa yaşatmakta namustur lütfen dikkat. vakalar bu kadar yoğun değilken pazarda çarşıda mahallede hicren dikkat varken atın ölümü arpadan olsun mantığıyla. HAK yiyorsunuz
 • Hediye
  6 ay önce
  Binalar daireler karantinaya alınıyor ailede kadın çocuk evden çıkmıyor ama eşi erkek test yaptırmıyor temaslıda görünmüyor ve eve elini kolunu sallaya sallaya girip çıkıyor evin ihtiyaçlarını alıyor ve işine gidiyor eee nede olsa hayat devam ediyor demi biz *** mıydın 14 gün evden hiç çıkmadık 5 kişi ellerin getirdiklerini kedi gibi baktık kaldık
 • Dilek
  6 ay önce
  bahsettiğiniz aile altınay apartmanında mı