Reklam

Afyonkarahisar İGM'de, Burhanettin Çoban oyların tamamını alarak yeniden başkan seçildi

Afyonkarahisar İl Genel Meclisinde, Başkan Burhanettin Çoban, oyların tamamını alarak yeniden başkan seçildi.

Afyonkarahisar İGM'de, Burhanettin Çoban oyların tamamını alarak yeniden başkan seçildi
05 Nisan 2021 - 15:17 - Güncelleme: 05 Nisan 2021 - 15:25
Afyonkarahisar İl Genel Meclisinde, Başkan Burhanettin Çoban, oyların tamamını alarak yeniden başkan seçildi.

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Nisan ayı oturumları bugün saat 10.30’da İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban Başkanlığında meclis toplantı salonunda başladı.

Nisan ayı oturumlarının ilk gününde 2. dönem İl Genel Meclisi Başkanlığı seçimi yapıldı. 2 yıllık görev süresi dolan Burhanettin Çoban yapılan seçim sonrası 50 oyun tamamını alarak İl Genel Meclisi Başkanlığına tekrar seçildi.

İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban teşekkür konuşmasında; ‘’Bugün gerçekleştirilen İl Genel Meclis Başkanlığı seçimleri için bizleri oy birliği ile tekrar bu göreve layık gören değerli İl Genel Meclis Üyelerimize, çok teşekkür ediyorum. Afyonkarahisar’ımız, ilçelerimiz ve köylerimiz için beraber kararlar alıp, hayırlı işler yapacağımıza inanıyorum." diye konuştu.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • afyonlu mehmet
  2 ay önce
  seçimde oyumu iyi partiye verdim.millet ittifakına oy verdim. bizim temsilcilerimiz çoban ın başkanlığına oy vermişler.tüm vebali omuzlarınadır.ben hakkımı helal etmiyorum.yazıklar olsun.
 • Doğruya Doğru
  2 ay önce
  31 Mart'ta testinin pozitif çıktığını ve evinde izole olduğunu belirten Sayın İl Genel Meclisi Başkanı hangi ara negatif'e dönüştünüz de karantinadan çıkıp İl Genel Meclisinde yapılan başkanlık seçimine katılıp 50 oyun 50'sini de aldınız? Sizin söyleminizle 31 Martta açıkladınız pozitif olduğunuzu ancak 05.04.2021 tarihinde 7.gün seçimlere katıldınız? Karantinanız bitmeden nasıl oluyor da seçimlere katılıyorsunuz? Orada bulunan İl Genel Meclisi Üyeleri ne durumdalar ne olacaklar? Testlerinin pozitif çıkma olasılığı nedir ne olacak hiç düşündünüz mü ? Sağlık Bakanı Sayın Fahrettin Koca'nın vermiş olduğu emekleri yok ediyorsunuz. Durum hiç iç açıcı değil vahim bir durumdayız Rabbim Sonumuzu Hayretsin İnşAllah
 • Abdurrahman GÜRAY
  2 ay önce
  Ne zaman pozitif çıktı ne zaman negatif oldu covidi