Reklam

AFYONKARAHİSAR EĞİTİME DESTEK PLATFORMU, BAŞKAN SEZEN BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI

Afyonkarahisar Eğitime Destek Platformu aylık olağan il koordinasyon toplantısı, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı ve Eğitime Destek Platformu Kurucu İl Koordinatörü Av. Hüseyin Sezen başkanlığında yapıldı.

AFYONKARAHİSAR EĞİTİME DESTEK PLATFORMU, BAŞKAN SEZEN BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI
28 Temmuz 2020 - 00:11
Afyonkarahisar Eğitime Destek Platformu aylık olağan il koordinasyon toplantısı, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı ve Eğitime Destek Platformu Kurucu İl Koordinatörü Av. Hüseyin Sezen başkanlığında yapıldı.Toplantıya Eğitim Bir Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Arslan, Afyonkarahisar STK Platform Başkanı ve İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı Ali Zengin, Ensar Vakfı Başkanı Prof.Dr. Mustafa Güler, Eğitime Destek Platformu Koordinatör Yardımcısı ve İlim Yayma Cemiyeti Başkan Yardımcısı Ahmet Balı, Tügva Başkanı Yunus Emre Korkmaz, Önder Temsilcisi Kadir Demiröz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Metin Yalçin, İl Müftüsü Sinan Kazanci İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Fevzi Özdemir katıldı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ali Osman bilgiçer
    10 ay önce
    Eğitime destek için ne olur 10 yıldır Afyonda olan MEB müdürünü artık değiştirin her dediğinizi yapıyor olabilir ama geldiğinde ki sıralama ve şimdiki sıramız ortada