Reklam

AFYONKARAHİSAR'DA DÜĞÜNLERE SINIRLAMA GETİRİLDİ

Afyonkarahisar’da Covid-19 ile mücadele kapsamında il genelinde düğün, nişan gibi merasimler 3 saat ile sınırlandırıldı.

AFYONKARAHİSAR'DA DÜĞÜNLERE SINIRLAMA GETİRİLDİ
18 Ağustos 2020 - 18:07
Afyonkarahisar’da düğünlere sınırlama getirildiAfyonkarahisar’da Covid-19 ile mücadele kapsamında il genelinde düğün, nişan gibi merasimler 3 saat ile sınırlandırıldı.Afyonkarahisar İl Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile kent genelinde düğün, nişan gibi toplu merasimler 3 saati geçmemek üzere sınırlandırıldı. Bu karara aksi hareket eden vatandaşlara ise idari para cezası uygulanacağı bildirildi.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Afyonda İkamet eden
  9 ay önce
  YENİ KURAL GÜZEL AMA İLGİLİLER KURALLARA UYMAYANLARI GÖRMEZLİKTEN GELİRLERSE HİÇ BİR ŞEY DEĞİŞMEZ. ÖNEMLİ OLAN KURALLARI UYGULAMAK. KONTROLE GELEN GÖRÜNÜNCE ANONS EDİLİYOR MASKE TAKIN MESAFEYİ KORUYUN DİYE. ONLAR GİDİNCE AYNI. HAVAİ FİŞEK VE YÜKSEK SESLİ MÜZİKTEN HERKES RAHATSIZ OLUYOR. BUNA DA GÖZ YUMULACAK MI. HATALIYA CEZA KESİLECEK Kİ CAYDIRICI OLACAK BİR BAŞKASI YAPAMAYACAK.İNŞALLAH UYULUR VE UYGULATILIR.
 • Ahmet
  9 ay önce
  Hangi sınırlama. Gündüzden gece 12ye kadar düğün yaptılar daha yeni sokakta.
 • Rıza
  9 ay önce
  Yalnız bu ve buna benzer tedbirler ile mücadelenin yeterli olmayacağı aşikar.Diger bazı illerdeki gibi daha etkin tedbirler alınmalı malesef münibusler ve dışarı maskesiz duyarsız kişiler ile dolu idari ve mali cezai yaptırımlar daha etkin olmalı.
 • Ahmet Demir
  9 ay önce
  Mahallede 4 gün düğün yaptılar geç kalınmış bir karar umarım uygulanabilir.