Reklam

AFYONKARAHİSAR'DA 200 BİN MASKE DAĞITILDI

Faaliyetlerine devam eden iş yerlerine de yaklaşık 130 bin adet maskenin teslim edildi

AFYONKARAHİSAR'DA 200 BİN MASKE DAĞITILDI
22 Nisan 2020 - 14:41
Faaliyetlerine devam eden iş yerlerine de yaklaşık 130 bin adet maskenin teslim edildi

Afyonkarahisar Valiliği öncülüğünde başlatılan "Covid-19" salgınıyla mücadele kapsamında "Vefa Sosyal Destek Grupları" kentin işlek caddelerinde ücretsiz maske dağıtımına başladı.

Afyonkarahisar'da "Covid-19" salgınıyla mücadele devam ediyor. Valilik öncülüğünde yürütülen mücadele ve tedbirler çerçevesinde kentin işlek caddelerinde ücretsiz maske dağıtımları başladı. Şuana kadar 10 bin maskenin ücretsiz dağıtımının gerçekleştirildiği Afyonkarahisar'da ilçelere de dağıtılmak üzere kaymakamlıklara 60 bin maske gönderildi. Yine faaliyetlerine devam eden iş yerlerine de yaklaşık 130 bin adet maskenin teslim edildiği belirtildi. Ücretsiz maskelerini alan vatandaşlar "Covid-19" ile mücadelenin başarılı bir şekilde sürdürüldüğünü ifade ederek, yetkilere çalışmalarında kolaylıklar diledi.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Riza
  10 ay önce
  Hem dışarı çıkmayın diyorsunuz hem dışarıda maske dağıtıyorsunuz. Bizlerde evde sağlık bakanlığından gelecek barkot beklemeye devam edelim. Bu iş böyle olmuyor.
 • Abdullah Ay
  10 ay önce
  Bakin arkadaşlar insanlarla dalga geçmeyin yeter artık 2 Nisanda ptt den sipariş ettik gelmedi , e devlet dediniz 3 veya 4 nisan da e devletten basvurdum gelmedi , şifre gelecek dediniz gelmedi ,paramla alayım dedim yasak dediniz, maskesiz çoğu yere girmek yasak diyorsunuz , sonrada 200 bin maske dağıtıldı diyorsunuz ordanda bize 1 maske bile düşmüyor , bu işi organize etmek çok kolay her mahallenin muhtarina gönderecektiniz maskeleri onlarda mahallede bulunan şu an calismayan cami imami , öğretmen vb kamu çalışanlarıyla ekipler halinde dağıtım işi yapılabilirdi daha neler neler . . .
 • Yusuf ilgar
  10 ay önce
  Eczanelerden alacağımız maskeler Dursunda mı kaldı. Adalet ve hakkı nereden alacağız.