Reklam

“AFYON’U ÇOK BEĞENDİM VE ETKİLENDİM”

“AFYON’U ÇOK BEĞENDİM VE ETKİLENDİM”

“AFYON’U ÇOK BEĞENDİM VE ETKİLENDİM”
05 Kasım 2019 - 12:57

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden ünlü Yapımcı ve Yönetmen Sinan Çetin:

“AFYON’U ÇOK BEĞENDİM VE ETKİLENDİM”

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Sinanpaşa ilçesi Balmahmut Köyü'nde film çekimleri gerçekleştiren ünlü Yapımcı ve Yönetmen Sinan Çetin’i makamında kabul etti. Ziyarete Afyon Kocatepe Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, Uygulayıcı Yapımcı Ahmet Taşpınar katıldı.

“AFYONKARAHİSAR’DA ÇİFTÇİLİK YAPMAYI İSTİYORUM”

Kültürel ve tarihi geçmişiyle Afyonkarahisar’a hayran kaldığını söyleyen Yönetmen Sinan Çetin, Afyonkarahisar’ın son yılarda gerek sanatsal gerek kültürel ve diğer birçok alanda yaptığı faaliyetlerle ses getirdiğini ve kabuğunu kırdığını söyledi. Özellikle Afyonkarahisar evlerini çok beğendiğini ifade eden Sinan Çetin, sıcak ve şifalı suları ile ünlü şehrimizin ülkemizin önde gelen şehirlerinden olduğuna dikkat çekti. Sinan Çetin, ilimizde lavanta dikeceğini ve çiftçilik yapmayı istediğini söyleyerek Afyonkarahisar’ın tanıtımı adına yaptığı çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i tebrik etti.

“LEZZETTE MARKA ŞEHİR OLDUK”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Zeybek ise Sinan Çetin’e ilimizle ilgili bilgiler verdi. Afyonkarahisar Valiliği öncülüğünde son yıllarda Belediyemiz, Ticaret Odası ve Afyon Kocatepe Üniversitesi kurumlarımızla işbirliği halinde ilimizin tanıtımı adına büyük bir atılım içinde olduklarını aktaran Başkan Zeybek, gastronomi alanında 2019 UNESCO “Yaratıcı Şehirler Ağı”na Afyonkarahisar’ın da dahil olduğunu söyledi.

Afyonkarahisar’ın tarihi kültürel ve turizm alanında yaptığı çalışmaların yanı sıra sporda da büyük bir atılım içinde olduğunu söyleyen Başkan Zeybek, Dünya Motokros Şampiyonası'na (MXGP) ev sahipliği yapan Afyonkarahisar Motorsporları Merkezi,’nin 2019 yılının 'En İyi Padok' ödülüne layık görüldüğünü kaydetti. Başkan Zeybek Afyonkarahisar Belediyesi olarak kültürel ve sanatsal faaliyetlere büyük önem verdiklerini söyleyerek bu alanda birçok çalışma gerçekleştirdiklerini sözlerin ekledi.

Başkan Zeybek, Yönetmen Sinan Çetin’i ilimizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisine ve ekibine başarılar diledi. Ziyaretin anısına Başkan Zeybek Sinan Çetin’e el yapımı baston hediye etti.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Tepe
  8 ay önce
  Şimdiye kadar afyonda bir tane çekim yaptinizmiydi sinan bey.
 • Ahmet Cetin
  8 ay önce
  Hakkı Bey, İstanbul'un Eti , sütü , sucugu, kaymagi lokumu Afyondan gidiyor.Bogazi seyretmek karın doyurmuyor, ülke nin kalkınma si için uretim gerek, Afyon da bu işi layıkıyla yapıyor. Afyon Termal Otelleriyle beraber yıldızlari toplamaya devam ediyor , ve edecek. Afyon'a yatırım yapanlara , Belediye Başkanina ve Sinan Çetin e yapacağı yatırım icin tebrikler, tesekkurler
 • ALİ
  8 ay önce
  Çiftçilik yap da gör, mesela ne yapacaksın söyle biz de sana nasıl zarar edeceğini ve cepten yiyeceğini baştan söyleriz, bir kere ürettiğini alan yok...alsa da paranı nasıl tahsil edeceksin, bu konuda bilinen kanunlardan başka üreticiyi koruyan, hayvan üreticisine yahut ziraatçıya ödeme yapmadığı takdirde değil hürriyeti bağlayıcı, ceza veren hiçbir YASA YOK yok...ÜRETİCİ KOMİSYONCUNUN TAMAMEN İNSAFINA VİCDANINA BIRAKILMIŞ ısparta'da kayısı ağaçları, çal'da üzüm omcaları, banaz'da vişne ağaçları kesildi...
 • Hakkı oktay
  8 ay önce
  Bu haberi canlı yayın olarak yayinlasaydiniz bari bizde inansaydik İstanbul'dan gel afyonu beğen