Reklam

AFYON FRİG VADİSİNDE GİZEMLİ TEKERLEK İZLERİ!..

Gazeteci Yazar Haluk Özdil, Twitter'dan Afyon Frig Vadisindeki 14 milyon yıl önceye ait olduğu iddia edilen tekerlek izlerini yazdı.

AFYON FRİG VADİSİNDE GİZEMLİ TEKERLEK İZLERİ!..
20 Ağustos 2020 - 12:03
Gazeteci Yazar Haluk Özdil, Twitter'dan Afyon Frig Vadisindeki 14 milyon yıl önceye ait olduğu iddia edilen tekerlek izlerini yazdı.Özdil paylaşımında; "İnsanlık tarihinde saklanan sırlardan biri de ülkemizde Afyon Frig Vadisinde yatmaktadır. 14 milyon yıl önceye ait olduğu iddia edilen tekerlek izleri kimlere ait? Konuyla ilgili video YouTube kanalıma yüklendi. İzlemek için linke tıklayabilirsiniz?" dedi.İşte Haluk Özdil'in konuyla ilgili paylaştığı video... 

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Osman tokdemir
  9 ay önce
  seydilerden beldesinden peri bacaların var ürgümden daha güzel kim biliyor?????? Sahib çıkın afyonkarahisardan herşey var bilen yok???
 • vahit buturoğlu
  2 ay önce
  kastamonu seydilermi osman bey
 • misafir1
  9 ay önce
  adı var kendi yok gibi bişey.. sanki kim ortaya attı bu frig vadisini dedirtircesine bakımsız ve ilgisiziz.. çabuk sıkılmışız frig vadisinden.. tarihi yerler bakımsız korunaksız.. insanların nefes alacağı, tarihi anı yaşayarak, hayal ederek biraz dinleneceği o güzelim emre gölünün hali içler acısı, rezalet halde.. Devletin ve siyasetçilerin pek uğramadığı sadece adıyla övündüğü bir yer haline gelmiş frig vadisi.. yazık, elimizdekilerin kıymetini ne zaman bileceğiz..
 • Ahmet
  9 ay önce
  Daha kaya mezarı faln var Afyon'da tekerlek izlerinin yaninda
 • İbrahim
  9 ay önce
  Bin yıl mı milyon mu bir bin diyor bir milyon diyor..tutarsız konuşma..