Reklam

Afyon'da inanılmaz olay!.. 2 kişi ölümden döndü

Afyon Atatürk Bulvarı Kamil Miras Lisesi önünde otomobilin üstüne üst geçitten buz kütlesi düştü. Bu esnada araçta bulunan iki kişi yara almadan kurtuldu.

Afyon'da inanılmaz olay!.. 2 kişi ölümden döndü
19 Şubat 2021 - 14:33 - Güncelleme: 20 Şubat 2021 - 14:35
Afyon Atatürk Bulvarı Kamil Miras Lisesi önünde otomobilin üstüne üst geçitten buz kütlesi düştü. Bu esnada araçta bulunan iki kişi yara almadan kurtuldu. Paniğe kapılan sürücü, aracı son anda durdurmayı başardı. Olay Afyon merkezde bulunan Atatürk Bulvarı’nda meydana geldi. Kadir A.’nın idaresindekiotomobil Atatürk Bulvarında bulunan Kamil Miras Anadolu Lisesi önüne geldiği sırada burada bulunan yaya üst geçidinden otomobilin üzerine buz kütlesi düştü. Sürücü Kadir A., olayın şoku ile bir anda direksiyon hakimiyetini kaybederken daha sonra yaptığı hamle ile aracını durdurdu. Kentin en işlek bölgelerinden olan bulvarda o esnada araç trafiğinin az olması olası facianın önüne geçti. Ölümden dönen Kadir A., ve yanında bulunan bayan yolcu polisi arayarak yardım istedi. Olay yerine gelen Emniyet ekipleri ise olayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Reis
  5 ay önce
  Bu caddede ust gecit oldugu halde yayaya yol vermedigim gerekcesiyle 598 tl.isguzar jandarma personeli tarafından plakama ceza yazmışlar.Bu cezayı yazan evvela insanların guvenligini tehdit edecek buz kütlesinin temizlenmesine katkıda bulunsalardı.
 • Afyon'lu
  5 ay önce
  Bir yorumcu kafa bulmuş.Ani düşen buz kütlesinin yaratacağı panikte nasiı bir kazaya sebebiyet vereceğini kimse hesap edemez.Insanlik geçmiş olsun demeyi gerektirir.
 • Hb
  5 ay önce
  Şok şok, az kalsın ölüyorlarmış araba hurdaya dönmüş