Reklam

Afyon'da balıkçı çırağını darbettikleri iddiasıyla 2 kişi gözaltına alındı

Afyonkarahisar'da 16 yaşındaki genci darbettiği öne sürülen 2 zanlı gözaltına alındı.

Afyon'da balıkçı çırağını darbettikleri iddiasıyla 2 kişi gözaltına alındı
09 Mart 2021 - 18:07

Afyonkarahisar'da 16 yaşındaki genci darbettiği öne sürülen 2 zanlı gözaltına alındı.


İddiaya göre, 7 Mart Pazar günü Güvenevler Mahallesi'nde kapalı pazar yerindeki bir balıkçıda çırak olarak çalışan Ş.C.K. (16), iş yeri sahibi A.A. (34) ve çalışan A.S.(29), mesai sonrası dükkanın deposunda alkol aldı.
 

Ardından A.A. ile A.S. uykuya daldı. Dükkanın önündeki iş yeri sahibi A.A'nın aracına binen Ş.C.K. torpido gözünde poşetteki 4 bin lira parayı aldı.

Uyandıklarında araçtaki paranın yerinde olmadığını gören A.A. ile A.S. parayı üzerinde buldukları Ş.C.K'yı sopalarla darbetti.

Yakınlardaki bir alışveriş merkezindeki güvenlik görevlilerinden yardım isteyen Ş.C.K. olay yerinde gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Taburcu olmasının edilen ve babasıyla İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesine giden Ş.C.K. kendisini darbettikleri gerekçesiyle A.A. ile A.S'den şikayetçi oldu.

Polis ekipleri A.A. ile A.S'yi gözaltına aldı, iş yeri çırağı Y.A'nın ifadesine başvurdu.

Darbedilen gencin babası Özkan K., gazetecilere yaptığı açıklamada, "Oğlum şu anda evde yatıyor, çok kötü halde. 16 yaşındaki çocuğu saatlerce, nasıl döverler. Hırsız dahi olsa, böyle dövülmez." diye konuştu.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Halil Yıldırım
    1 ay önce
    Maşasllah editör olayı gözleriyle görmüş gibi anlatıyor! "4bin lira parayı aldı" madem ki hırsızlık var polis emnıyet adlıye neden var? her ne sebebkle olursa olsun çıragını döven agır ceza almalı. Harbiden insan gılıgından çıkmış coçuk!