Reklam

Afyon'da araç hareketliliği artınca, Polis ekipleri denetimleri sıklaştırdı

Afyonkarahisar'da koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında öğlen saatlerinde araç hareketliliği artınca Afyon Polisi denetimleri sıklaştırdı. 

Afyon'da araç hareketliliği artınca, Polis ekipleri denetimleri sıklaştırdı
06 Şubat 2021 - 15:10

Afyonkarahisar'da koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında öğlen saatlerinde araç hareketliliği artınca Afyon Polisi denetimleri sıklaştırdı. Afyon'da emniyet trafik ekipleri durdurdukları bütün araçlarda özellikle yazılı izin belgelerinin olup olmadığını kontrol ederken, telefondan gösterilen belgeleri ise kabul etmedi.

Afyon merkezde alınan tedbirler kapsamında 6 noktada sabit uygulama yapan polis ekipleri ayrıca havanın güzel olmasından dolayı mahalle aralarında kısıtlamanın sorunsuz olarak uygulanması içinde sürekli devriye gezdi. Ekipler polis araçları ile zaman zaman anonslar yaparak gıda ihtiyacı için sokağa çıkan vatandaşların alışverişlerini yapıp hızlı bir şekilde evlerine dönmeleri için uyarılar yaptı.

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • afyonlular
  5 ay önce
  afyonda gerçekten trafik çalışmıyor bu gerçek ataköy kavşağında hafta sonu araç kaynıyor ya herkes aracıyla alışverişe gelmiş herkeeeeeeeeeeeeeees bence marketlerin önünü kontrol etmek lazım
 • Gerçekler
  5 ay önce
  Bu haber gerçek değil Fatih mah. araç kaynıyordu. Emniyete şikayette bulunduk ne hikmetse bir tane polis aracı bile göremedik.