Reklam

Adnan Kahveci Bulvarı kaymak gibi oldu

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından alt yapısı yenilenen Selçuklu Mahallesi Adnan Kahveci Bulvarında sıcak asfalt çalışmaları ve çizgi boyama işlemleri tamamlandı.

Adnan Kahveci Bulvarı kaymak gibi oldu
03 Haziran 2021 - 10:09 - Güncelleme: 03 Haziran 2021 - 12:43
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından alt yapısı yenilenen Selçuklu Mahallesi Adnan Kahveci Bulvarında sıcak asfalt çalışmaları ve çizgi boyama işlemleri tamamlandı.

 Afyonkarahisar Belediyesi asfalt sezonunun girmesiyle birlikte çalışmalarına aralıksız devam ediyor.Su Kanalizasyon Müdürlüğümüz tarafından bin 300 metre içme suyu hattı çekilen Adnan Kahveci Bulvarında sıcak asfalt çalışmaları da tamamlandı.

       Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt Birimi tarafından geçtiğimiz günlerde alt temel malzemesi serilen yolda sıcak asfalt tamamlandı, çizgiler çizildi ve yol trafiğe açıldı.Çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Vatandaşlarımızın konforlu ve güvenli yolculuk yapmasını sağlamak için yollarımızı yenileme çalışmalarımız yoğun bir şekilde sürüyor. Adnan Kahveci Bulvarı'nın biran önce trafiğe açılması arkadaşlarımız yoğun mesai harcadı. Özellikle kapanma günlerini fırsata çevirerek hızlı ilerleme katettik. Kısa süre içerisinde çalışmaları tamamlayıp, vatandaşlarımızın kullanımına açtık. Emeği geçen tüm personelime teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • halk'tan
  1 hafta önce
  Burada daha önce bir asfalt çalışması olmuştu daha 1 yıl oldu olmadı hatta ve hatta yeni Milli Eğitim Müdürlüğü önünde yol taşlarla ikiye ayrılmıştı ancak elektrik tellerinin yer altına alınması ve yeni ışıklandırma direklerinin dikilmesi neticesinde kazılan yol yeniden asfaltlandı bir işi bir kere yapmak gerekir sök yap yap sök ile olmaz bu iş ve şuan yeni yapılan Milli Eğitim Müdürlüğü Binasının önüne hala daha yol ikiye ayrılmış değil ve uçak pisti gibi bu sebeple orada çok kaza olur Allah Muhafaza biran önce o yolu iki tarafı da daraltmayacak şekilde ikiye bölmek gerekiyor. Ayrıca son olarak sadece ana cadde (Adnan Kahveci) üzerine değil sokak aralarının da yeniden asfalt yapılması gerekiyor her her sokakta teller yer altına alındı sadece kazı yapılan yerlere yama yapıldı asfalt ile madem asfaltlama yapıyorsunuz sokak aralarına site önlerine de bir zahmet el atarsanız iyi olur...
 • Kamil Güler
  1 hafta önce
  Sayın editör başlığı yanlış yazmışsınız. Adnan "Menderes" Bulvarı yazmışsınız, Adnan "Kahveci" Bulvarı olacaktı. Bilginize.