Reklam
Bugun...
Reklam


YURDUNUSEVEN’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Kurban bayramının dünyaya barış ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.

YURDUNUSEVEN’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI
+ -

 

Kurban bayramı dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayınlayan AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, “Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Paylaştıkça büyürüz ve bir oluruz” dedi.

 

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Kurban bayramının dünyaya barış ve huzur getirmesi temennisinde bulundu. Huzurlu bir Afyonkarahisar ve Türkiye için çalışmaların devam edeceğini ifade eden Yurdunuseven, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Geleceğe ümitle bakan, mutlu ve huzurlu bir Afyonkarahisar için parti olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Mübarek Kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Bayramların ilimize, ülkemize ve İslam Alemine barış, huzur, refah ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Paylaştıkça büyürüz ve bir oluruz. Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Duaların geri çevrilmediği, mazlumun, yoksulun ve kimsesizlerin biraz olsun nefes aldığı bu güzel günleri en iyi şekilde değerlendirmek, ortak değerlerimizi bir sonraki kuşağa aktarmak ve manevi atmosferi doyasıya yaşamaktır. Bu duygu ve düşüncelerle ilimizin, ülkemizin ve bütün İslam âleminin kurban bayramını en içten dileklerle kutlar, bayramın 2. Günü saat 13.30 da Taş medresede parti bayramlaşması düzenlenecektir. Tüm vatandaşlarımız bayramlaşma törenimize davetlidir” dedi.


YORUMLAR

kadir ihsan biçer
10-09-2016 15:15:00
BENDE TCDD 7.BÖLGE ELEKTRİKÇİSİ OLARAK KURUMUMUZ ADINA TEŞKİLATIMIZA VE BÜTÜN İSLAM ALEMİNE BAYRAMLARIN HAYIRLARA VESİLE GETİRMESİNİ DİLERİM SAYGILARIMLA

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI