Reklam
Bugun...
Reklam
SAYIN BAKANIM DİBİNİZİ OYMAYA ÇALIŞIYORLAR…!!!


AHMET UÇMAK
afyonhaberajans@hotmail.com
 
 

 

Afyonkarahisar’ın medarı iftarı bizim için çok önemli isim olan Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu, geçen günlerde ilimize gelerek her zaman ki gibi heybesi dolu gelen Bakanımız, Kamu oyunu meşgul eden 2. Üniiversite kurulmasına yeşil ışık yaktı. 2. Üniversitenin ne olacağı, nasıl olacağı, nerede olacağı konuşula dursun, yazılıp çizile dursun, 2. Üniversite şehrimize Bakanımızın hediyesi olacaktır.

Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun şehrimize kazandırdığı hizmetleri kısaca özetlemek gerekirse; “Barjlar, Göller, Göletler, Taşkın koruma tehsisleri, Ormanlık alanlar, Bal ormanı gibi özel ve ince projeler, yeraltı sulama sistemleri, Milyonlarca fidan, Okullar, Derslikler, Üniversitemize kazandırılan binalar, cihazlar, Şehrimize kazandırılan Akarçay, Köprüler, Yollar, Spor Tehsisleri, Bugüne kadar Müjdelenip tamamlanan 150’den fazla dev eser, daha buradan sayamadığımız nice nice, hizmetler ki buna sayfalar yetmez”.

 

Öğrencilere satranç takımları, Okullara kamu kurumlarına kamelyalar, Okul bahçelerine ağaçlandırma seferberliği, Üniversite Öğrencilerine yurt, Bakanlığın geliştirdiği orman köylülerine sağlanan imkanlar ve saymaya satırlarımızın yetmiyeceği sosyal sorumluluk projeleri, diğer Bakanlıklardan şehrimize kazandırılan bir çok farklı hizmet ile sayın Bakanımızın Bakan olduktan sonra şehrimizde yaptığı yatırım ve hizmetlerle destan yazdığı ortadadır.

 

Bu ten bu canda oldukça sizlere Afyonkarahisar’a hizmet etmek boynumuzun borcudur, son nefesimize kadar, gücümüzün yettiğince Afyonkarahisar’a hizmet etmeye devam edeceğiz; diyen hizmet ve Afyonkarahisar aşığı sayın Bakanımız Prof Dr. Veysel Eroğlundan başkası değildir.

Türkiye’de geliştirdiği binden fazla HES Projesi ile enerji üretiminde dışarıya bağlılığı azaltan, hazineye milyarlarca lira katkı sağlayan, ülkemizin enerji darboğazına düşmesini engelliyen, yine bizim memleketimizin yetiştirdiği Afyonkarahisar’ın evladı Bakanımız Veysel Eroğlu’dur.

Afyonkarahisar’a her geldiğinde 7’den 70’e her kesin sevgilisi olan, büyük küçük demeden her kesi dinleyen, dertlerine derman olan, Bakanımız hemşerilerinin gönlünde taht kurmuş sevgi seli oluşturmuştur.

 

Parti içinde bazı kendini bilmez, ufak defek işlerin adamı, kısır çekişmeler, dedikodular ile, iş yapmaya, yapmadığı halde yapıyormuş gibi göstermeye çalışanlara inat o sevdalısı olduğu, doğup büyüdüğü topraklara hizmet etmeyi kendisine görev bilmiştir.

 

Sayın Bakanım söz parti içindeki bazılarından fitne ve fesatçılar tarafından yaptığınız güzel hizmetler kıskanılmış, bazı ilçe başkanları ile bir birliktelik oluşturulmuş havası estirilmek suretiyle, ortaya malum şahıs, yada şahıslar tarafından bir iddea atılmış olup, adeta sizin Afyonkarahisar’dan bir sonra ki dönem aday olmayacağınız/ edilmeyeceğiniz havası yayılmak için İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığına Genel Merkez tarafından aday gösterileceğiniz, böylelikle bir sonra ki dönemde Afyon’da olmayacağınız havası ve iddeası ortalığa yayılmış bulunmaktadır. Şimdi Afyonkarahisar2ın devletteki hükümetteki, Anakara’daki ve Ak Partideki büyüğü,hamisi,abisi,sizsiniz.

 

Sizin İstanbul’a Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olarak gösterileceğiniz iddeasını/ dedikodusunu yayan malum çevreler, Milletvekili Ali ÖZKAYA’nın sizin yerinizi alacağını Afyonkarahisar’ın büyüğü , hamisi, abisi, olacağı iddea ve dedikodularını kulislerde söylenti ve konuşma olarak sıkça ve çok ça geçmektedir. Üzülerek buradan söylemek isterim ki bazı ilçe başkanlarıda bu malum çevreler tarafından çıkartılan dedikodu ve iddeaların peşinden sahiymiş gibi gider olmuşlardır. Sizi gördüklerinde Sayın Bakanım Allah sizi başımızdan eksik etmesin diyenlerin çoğu sahte , yalan ve mürayice davranarak siz gittikten sonra farklı şekilde ve ağızda malum çevrelere karşı konuşmakta , davranmakta ve haraket etmektedirler.

 

Ülkemizin istikbal ve istiklali için vazgeçilmezi olan Ak Parti içerisinde Afyon Teşkilatında guruplaşma kamplaşma ve ötekileştirmeler yaşandığı aişkare gözlenmektedir. Ak parti içerisine yakışmayan fitne ve fesatcıların neler yaptığı, ne entirikalar peşinde olduğu sizcede malumdur. Yakalaşan il kongresi öncesinde yapılacak olan il yönetim kurulu asil ve yedek üyelerinin belirlenme sürecinde sizin ve burada sizinle birlikte haraket eden partililerin daha etkin ve etkili olacağını umud etmekteyiz. Yoksa Ak Parti içerisine fitne toğumları ekip dedikodu safsata ve altı boş iddealarla insanları kandıran , etrafına taraftar torplamaya çalışan malum çevrelerinde bu il başkanlığı seçimlerinde boyunun ölçüsünü alması için yapacağınız girişimler Ak Parti içerisinde bulunan gerçek dava adamlarının beklentisidir.

 

Sayın Bakanım asılsız iddea iftira ve dedikodularla siyaseten dibinizi oymaya çalışan malum çevreler var güçleri ile şehrin dengelerini kendileri tarafına kaydırmak için her türlü yolu mübah sayarak haraket etmekte ve mücadele etmektedirler.Kulislerden Ak Parti tabanından bir çok konuda şikayet ve ızdırap bulunmaktadır. Yaşanan nahoş olaylar tabandaki gerçek dava adamlarını üzmekte,menfaaat perest/ malum çevreleri ise sevindirmektedir.,

 

Partinin sahipleri olan gerçek dava adamlarının Afyonkarahisar’ın hamisi , abisi, büyüğü ve Bakanı olarak sizden tek beklentileri kripto FETÖ’cülerin etkin olamadığı içinde yer alamadığı halkı kucaklayacak, halkın içinden gelmiş, gerçek dava adamlarından oluşan bir il yönetim kurulu listesi hazırlanmasında hassasiyetleri bulunmaktadır. Bu konuyu fazla uzatmamak adına burada noktalıyor, bir sonraki yazımda döndürülen fırıldaklar, oynanan oyunlar ile aslı astarı olmayan iddea ve iftiralar konusunu farklı boyutta ve başka detayları ile birlikte yazmaya devam edeceğim.

Sağlıcakla kalın…

YORUMLAR

Mustafa AKDAĞ
31-01-2018 14:08:00
Yerinde ve zamanında yazilmis kalemine sağlık.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR

SiZCE; Afyonkarahisar ilimizin yetiştirdiği en önemli siyasetçi ya da devlet adamı hangisi?..


YUKARI