Reklam
Bugun...
Reklam


YARALI POLİSLER ANKARA’YA GİTMEK ÜZERE TRANSFERİ YAPILDI
Yaralı Polisler 112 Acil Hava Ambulans Helikopteriyle Ankara’ya Gitmek Üzere Transferi Yapıldı

YARALI POLİSLER ANKARA’YA GİTMEK ÜZERE TRANSFERİ YAPILDI
+ -

İzmir’de yaşanan menfur saldırı sonucunda yaralanan Polis Memuru Yunus Emre Göktaş ile Ertan Uztimur 112 Acil Hava Ambulans Helikopteriyle İzmir’den getirilerek Afyonkarahisar 112 Acil Hava Ambulans Helikopteriyle Ankara’ya götürülmek üzere transferi yapıldı.

 

Yaralı Polis Memurları Yunus Emre Göktaş ile Ertan Uztimur’un transferlerini yakından takip eden Vali  Aziz Yıldırım’a İl Emniyet Müdürü Fahrettin Şen, İl Afet Acil Durum Müdürü Mehmet Buldan, Afyonkarahisar 112 Başhekimi Dr. Gülsün Doğan ve ilgililer eşlik etti.

 

Yetkililerden Afyonkarahisar 112 Acil Hava Ambulans Helikopteriyle taşınacak Polis Memuru Yunus Emre Göktaş’ın transferi ve Ankara 112 Acil Hava Ambulans Helikopteriyle taşınacak Ertan Uztimur transferi hakkında bilgiler alan Vali  Aziz Yıldırım, transfer sırasında gerekli önlemlerin alınmasını isterken, yaralı polislerimizin kazasız bir şekilde Ankara’ya götürülmesi için görevlilerin elinden gelen gayreti göstereceğine inandığını ifade etti.

 

İzmir’den Ankara GATA Hastanesinde tedavi altına alınmak üzere Afyonkarahisar'a getirilen Yunus Emre Göktaş ile Ertan Uztimur’u karşılayan ve 112 Acil Hava Ambulans Helikopteriyle taşınmasını takip eden Vali Aziz Yıldırım, Göktaş ve Uztimur’a geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Yaralı polislerimizde bir süre konuşan Vali Aziz Yıldırım, inşallah kısa sürede eski sağlıklarına kavuşması temennisinde bulunurken, kendilerinden hayırlı haberler beklediğini ifade etti.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI