Reklam
Bugun...
Seydiler Belediye Başkanı SEYDİLER AFYONKARAHİSAR’IN KAPADOKYASIDIR.

İbrahim AKKAYA
Seydiler Belediye Başkanı
SEYDİLER  AFYONKARAHİSAR’IN KAPADOKYASIDIR.

Radyo 03 Beyin fırtınası programın da Gazeteci Arif Yağcı'ya yaptığı çalışmaları anlatan Seydiler Kasabası Belediye Başkanı İbrahim AKKAYA;
Önce insanımızı kazandık sonra hizmetlerimizi yaptık dedi.
Akkaya insanların gönlüne girmeden hiç bir işte başarılı olunmayacağını, el ele gönül gönüle vererek pek çok hizmeti gerçekleştirdik.
Seydiler Kasabası Afyonkarahisar'ın Kapadokyasıdır. Afyon Göynüş ve firğ vadisinin turizm kapısıdır. 
Afyon ve Ankara karayolu hemen yanımızdan geçmektedir
Türkiye'nin en muhteşem peri bacaları bizim coğrafyamızdadır. Kültür ve Turizim Bakanımıza hazırladığımız projeleri taktim ettik.
Sit alanları ve yapılanma için gerekli izinlerin verilmesini, tarihi ören yerleri, kırkinler ve peri bacaları alanlarının Milli parklar kapsamına alınmasını istedik.
Beldemize Turizim için yapılacak çalışmalar gerçekleşirse geleceğimiz çok parlak olacaktır. Balon turizmi için girişimlerimiz sürmektedir.
Kasabamızın ismini aldığı Seyyid Hasan Basri hazretlerinin tanıtımını için AKÜ ile kitap hazırlığı içindeyiz.
Seydiler Kasabası Belediye Başkanı İbrahim Akkaya
Kasabamızın içinde bir aracın zor geçen yollarını genişlettik. Düğün salonunun inşası yakında bitecek. Gençlerimizin spor yapmaları için halı sahamızı hizmete soktuk. Kanalizasyon ve parke çalışmalarımız binlerce metreyi buldu halen devam ediyor. Bölgenin arazi yapısından dolayı su arıtmamızı hizmete verirken su sontdaj çalışmalarına başlayacağız. Okulumuzun eğitimine katkıda bulunmak için bilgisayar ve kırtasiye desteği verdik. Belediyemizin ihtiyaç olan makine parkını daha da zenginleştirmek için çabalarımız sürüyoruz diyen Başkan Akkaya 2023 hedefinde Seydiler beldemizin Afyon’un ve çevremizin Kapodokyası haline getirmek için var gücümüzle geleceğe hazırlıyoruz dedi. 

 
Bu video 939 defa izlenmiştir.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YUKARI