Reklam

TUTULMAZ 1. KÜÇÜK SANAYİ VE 2. KÜÇÜK SANAYİ SİTELERİNE ZİYARET BULUNDU

VALİ MUSTAFA TUTULMAZ 1. KÜÇÜK SANAYİ VE 2. KÜÇÜK SANAYİ SİTELERİNE ZİYARET BULUNDU

TUTULMAZ 1. KÜÇÜK SANAYİ VE 2. KÜÇÜK SANAYİ SİTELERİNE ZİYARET BULUNDU

VALİ MUSTAFA TUTULMAZ 1. KÜÇÜK SANAYİ VE 2. KÜÇÜK SANAYİ SİTELERİNE ZİYARET BULUNDU

 TUTULMAZ 1. KÜÇÜK SANAYİ VE 2. KÜÇÜK SANAYİ SİTELERİNE ZİYARET BULUNDU
14 Kasım 2017 - 15:22

Vali Tutulmaz gün içerisindeki programları dahilinde 1. Küçük Sanayi ve 2. Küçük Sanayi Sitelerine ziyarette bulundu.

 

İlk ziyaretini 1. Küçük Sanayi sitesine yapan Vali Mustafa Tutulmaz, Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Kılınç ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanırken, Modern Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanlığı ile Afyon Madeni Sanatkarlar Esnaf Odasına da ziyarette bulundu.

 

Daha sonraki ziyaretini 2. Küçük Sanayi Sitesine yapan Vali Mustafa Tutulmaz burada 2. Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Koçak ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılandı.

 

Modern Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı ve aynı zamanda Afyon Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Mahmut Emin Birliktir’in de hazır bulunduğu ziyaretlerde karşılıklı bilgi alışverişinin ardından 1. Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Kılınç ve 2. Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Koçak sanayi sitelerindeki son gelişmeleri ve esnafın durumu hakkında Vali Mustafa Tutulmaz’a bilgiler vererek ziyaretinden dolayı mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

 

Vali Mustafa Tutulmaz, 1. Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Kılınç, 2. Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Koçak ve Yönetim Kurulu Üyelerine sıcak karşılamalarından ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek, yönetim kurulu üyelerinin taleplerini dinlerken, her iki sanayi sitesinin sorunları hakkında bilgiler aldı. Vali Tutulmaz,  Sanayi Sitelerinin illerin gelişimi için çok önemli olduğunun altını çizerken,  hangi ilin sanayisi gelişmişse, o ilin gelişmişlik seviyesinin de yüksek olduğunu, bu anlamda da sanayilerin gelişimini ve daha ileriye taşınması için Valilik olarak gereken desteği vereceklerini söyledi.

 

Vali Mustafa Tutulmaz 1. Küçük Sanayi Sitesi ve 2. Küçük Sanayi Sitesi ziyaretleri sırasında sanayi esnafını da dolaşarak hayırlı işler temennisinde bulundu.

 

Vali Tutulmaz gün içerisindeki ziyaretleri kapsamında son olarak Şapcı Orman Ürünleri Fabrikasını ziyaret ederek fabrika içinde incelemelerde bulunarak hayırlı işler temennisinde bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum