Reklam

TOPLU TAŞIMA İHALESİ TAMAM

Afyonkarahisar Belediye Meclisi’nin Mart ayı toplantısında gündeme alınan ve oy birliği ile kabul edilen karara göre yeni otobüs ihalesi yapıldı

TOPLU TAŞIMA İHALESİ TAMAM

Afyonkarahisar Belediye Meclisi’nin Mart ayı toplantısında gündeme alınan ve oy birliği ile kabul edilen karara göre yeni otobüs ihalesi yapıldı

TOPLU TAŞIMA İHALESİ TAMAM
18 Nisan 2018 - 15:22 - Güncelleme: 18 Nisan 2018 - 15:33

Afyonkarahisar Belediye Meclisi’nin Mart ayı toplantısında gündeme alınan ve oy birliği ile kabul edilen karara göre yeni otobüs ihalesi yapıldı.

Bugün (18 Nisan Çarşamba) saat 14.00’de Belediye Encümen Salonunda Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın Başkanlığında, gerçekleşen ihaleye tek firma katıldı.  36+4 otobüs ve 18 hat üzerinden kapalı zarf usulü yapılan ihaleyi Afyonkarahisar Belediyesi’nin şirketi Yüntaş A.Ş; 4 milyon 510 bin TL bedel ile toplu taşıma işini 10 yıllığına üstlendi. 

BAŞKAN ÇOBAN’I İLK TEBRİK EDEN MİNİBÜSÇÜ ESNAFI OLDU

 

        İhalenin ardından sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren mücbir sebep olmadıkça 30 gün içerisinde Yüntaş A.Ş, otobüsleri işletmeye alacak. Encümen huzurunda gerçekleşen ihaleye minibüsçü esnafı izleyici olarak katıldı.

           Taşıma ulaşım ihalesinin hayırlı olmasını temenni eden Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ilk tebrik eden minibüsçü esnafı oldu.

 

YORUMLAR

 • 9 Yorum
 • Erol büyük abacı
  4 ay önce
  Yüntaş olarak sizde afyon organize sanayiside Rahmiye sare palalı okuluna otobüs seferi istiyoruz biz asgari ücretli olarak servis ücretlerini ödemekte zorlanıyoruz onun için yüntaş ulaşım seferlerinin bizim okul güzargahına başlamasını istiyorum Teşekkürler ilginize
 • Murteza
  5 ay önce
  Otobüs sayısı çok az.
 • ahmet çetin
  6 ay önce
  TAVŞAN KAÇ TAZI TUT DERLER. OTOBÜSÜN ÖNÜNE VE ARKASINA DÜŞEN TECRÜBELİ MİNÜBÜSLER ONLARI ÇALIŞTIRMAYACAK VE ONLARDA TUREKSTE OLDUĞU GİBİ İŞİ BIRAKMAK ZORUNDA KALACAK DİYE DÜŞÜNÜYOR TECRÜBELİ VATANDAŞ.İNŞAALLAH ÖYLE OLMAZ.
 • vatandaş
  8 ay önce
  sanki bi ara otobüs işletmesi vardı afyonda ne oldu herhalde bu sene ihale kazanıldı seneye de otobüsler başlar galiba hey allahım :))))))
 • AFYONLU
  9 ay önce
  belediyenin üstlenmesi alması çok iyi oldu tebrik ederim yalnız afyon için yol ücretler gerçekten çok pahalı bugün istanbu da bile 1.75 seyahat edebiliyorsun gidiyorum ve biniyorumda ve umarım ilerki zamanlarda araç sayısı fazlalaşır ...yoksa yetersiz kalır ...
 • koray
  9 ay önce
  Belediye şirketinin ihaleyi almasını memnuniyetle karşıladım. İstisnalar dışında minibüs esnafı maalesef dikkatli ve saygılı hizmet vermiyordu. Kırmızı ışık ihlallerinden tut ulaşım esnasında rahatsız edici davranışları da cabasıydı. Afyon halkının çoğunlukla belediye özel halk otobüslerini tercih edeceğini düşünüyorum.Fakat araç sayısı yetersiz, Afyon'a göre ulaşım ücreti ise fazla bu en büyük dezavantaj.
 • vatandaş
  9 ay önce
  inşallah yerli elektirikli otobüs alırsınız manisa elazığ ve şanlıurfa elektirikli otobüs alarak yakın bi zamanda ulaşıma koyacaktır bakalım bizimkiler ne olacak :)20 adet 18 metrelik ve 2 adet 25 metrelik olmak üzere toplam 22 adet yüzde yüz elektrikli Sileo model otobüsü Manisalıların hizmetine sunacak olan şirket, ayrıca Elazığ'a da 15 adet 18 metrelik 2. Nesil Sileo otobüs teslimatı gerçekleştirecek. Şirket, yine 2018 yılı içinde 10 adet 25 metrelik Trambus'u Şanlıurfa Belediyesi'ne teslim edecek.
 • afyon
  9 ay önce
  çok iyi oldu olması gerekende buydu hayırlısı olur inşallah yalnız bi sorun varki 40 otobüs değil afyona 4 tane mahallesine yetmez buda bi gerçek otobüsün biri gidecek diğerini yarım saat 45 dk bekle gelecek diye ofkine of
 • Afyonlu
  9 ay önce
  Vay arkadaş minibüs esnafı 10 milyonla ihaleye girdi yüntaş 4 milyonla bunun vebalini kim verecek öteki dünyada